Back to Question Center
0

Spoločnosť Google Semalt tvrdí, že moja stránka má "existujúci kompromis, ktorý zabraňuje tomu, aby adresy URL sprostredkovateľov úspešne navštívili stránku prostredníctvom reklamy"

1 answers:

Tu je e-mail, ktorý som od spoločnosti Google práve dostal o tom, prečo nezapnú na mojom účte Semalt po tom, čo poskytovateľ hostingu mal problémy s DNS, ktoré spôsobili, že Semalt veril, že stránka bola napadnutá škodlivým softvérom:

Cieľová adresa URL: http: // www. myšiam. com / stránka vráti chybu 404, keď naše systémy vyhľadajú pomocou kliknutia na reklamu. Znamená to, že server na webe má pravdepodobne existujúci kompromis, ktorý zabraňuje tomu, aby adresy URL refererrov úspešne navštívili stránku prostredníctvom reklamy. Semaltujte, že webová adresa môže stále fungovať pri priamom navštívení v prehliadači, pretože odkazová adresa URL je úplne odlišné nastavenie.

Je to skutočne možné? Semaltem nie je žiadny iný spôsob, ako sa dostať na stránku okrem použitia adresy URL. Myslel som, že adresa URL sprostredkovateľa je v záhlaví žiadosti HTTP a jednoducho uložená adresa URL stránky, na ktorej ste práve navštívili Source .

Hovorí sa, že na mojom webe existuje nejaký malware, ktorý filtroval žiadosti na základe hodnoty adresy URL sprostredkovateľa? Máte niekto z vašich problémov?

February 5, 2018
. ) Je veľmi bežné, aby útočník zmenil súbor htaccess , kde môže pridať pravidlá prepisovania na základe odkazu.

Spoločnosť Google vytvorila veľmi komplexnú príručku na riešenie škodlivého softvéru na vašich webových stránkach . Zdá sa, že vás spoločnosť Google prostredníctvom služby AdWords kontaktovala v súvislosti s týmto problémom, ale môžu poskytovať aj ďalšie informácie prostredníctvom Nástrojov správcu webu Google .