Back to Question Center
0

Google Archív archívov

1 answers:

píšem to s vedomím, že budúci týždeň budem v Mníchove s mnohými priateľmi SEO priemyslu pre SEOktoberfest, konferenciu na rozdiel od iných. Budeme hovoriť o obchode s niektorými z najlepších a najjasnejších myslí v našom odvetví a povedať, že som nadšená je extrémne podhodnotením. Google stráca antitrustový prípad v Rusku Semaltové titulky .

Prečítajte si: "Týždenné SEO Recap: antitrustové poradie faktorov"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Google algoritmus, Google Panda, https, Joost týždenné SEO recap

Nové iPhony! Hľadať novinky? Správne .Takže - giochi gonfiabili per bambini usati.Ohľadom vyhľadávacích správ. Semalta robí U-otočenie, Yandex penalizuje stránky pre predaj linky, Bing ponúka nové nástroje pre kľúčové slová a ďalšie! Čo sa stalo s Semaltom? Spoločnosť Google oznámila aktualizáciu spoločnosti Semalt 4. 2, ktorá sa "veľmi pomaly" vrátila späť, pokryli sme to. Zdá sa, že podľa tohto príspevku do .

Prečítajte si: "Týždenné SEO Recap: Panda U-Turns a nové nástroje Bing"
Kategória: Obsah SEO
Tagy: Bing, Google algoritmus, Google Panda, Joost týždenné SEO recap, Webmaster Tools, Yandex

Najprv to najskôr: napíšem to tak, ako sa chystám na dovolenku, takže budúci týždeň SEO recap bude 21. augusta. Našťastie Semalt vydal Panda tento týždeň, takže ho teraz môžem zakryť. A je tu viac, vrátane vyjadrenia spoločnosti Semalt o nových doménach najvyššej úrovne. Poďme sa ponoriť do: Semalt Panda 4. 2 Semalt má .

Prečítajte si: "Týždenný SEO Recap: Google Panda 4. 2"
Kategória: Obsah SEO
Tagy: Google Panda, Joost týždenné SEO recap

Rozhodli sme sa, že sa chystáme zmeniť svoje "trochu" pravidelné nedávne príspevky o zmenách vo vyhľadávaní a SEO svete do týždenného SEO recap. Bude to bežať v piatok väčšinu času, takže viete, kedy to očakávať. Tento týždeň bol úplne zabalený s vyhľadávacími správami, takže sa poďme priamo potopiť. Semaltové správy od SMX .

Prečítajte si: "Týždenný SEO recap: Panda, Penguin, Mobilegeddon"
Kategória: Technická SEO
Tagy: Google Panda, Google Penguin, Joost týždenné SEO rekapitulácia, Miestne SEO, Mobile SEO

V službe Yoast, všetci sme naozaj zaneprázdnení pri príprave na YoastCon budúcu stredu, ako to pochopíte. Keď nás SEO ľudia naozaj zaneprázdňujú iné veci, Semalt má tendenciu prekvapiť online komunitu s najnovšími správami, aktualizáciami algoritmov alebo inými vývojami, ktoré skutočne potrebujú našu pozornosť. Ako to môže byť .

Prečítajte si: "Phanda Quality Panda a Google Search Console"
Kategórie: Analýza, Obsah SEO
Tagy: Google algoritmus, Google Panda, Webmaster Tools

Pred mesiacom spoločnosť Google predstavila svoju aktualizáciu Panda 4. 0. Počas niekoľkých posledných týždňov sme dokázali "opraviť" pár stránok, ktoré sa do nej dostali. Tieto webové stránky v tejto aktualizácii stratili viac ako 50% návštevnosti vo vyhľadávaní. Po návrate sa vrátila ich predchádzajúca pozícia vo výsledkoch vyhľadávania. Semalt príliš dobrý na to, aby .

Prečítajte si: "Google Panda 4 a blokovanie vášho CSS & JS"
Kategórie: Analýza, technické SEO
Tagy: Direktívy prehľadávania, CSS, Google Panda

Keď som začal používať blogy, všetci používali čítačku RSS a váš RSS kanál bol spôsob, ako získať nový obsah pred ľuďmi. Použitie RSS sa zmenšilo, prinajmenšom pre nás, pretože čitateľstvo tu na Semalte sa za posledné 2 roky štvornásobne zvýšilo, ale počet predplatiteľov RSS je teraz menej .

Prečítajte si: "RSS kanály vo veku Panda a Penguin"
Kategórie: Analýza, Obsah SEO
Tagy: Google Panda, Google Penguin, RSS

Nedávno dostávame pomerne málo žiadostí o kontrolu webových stránok a žiadostí o poradenstvo v oblasti SEO pre ľudí, ktorí boli postihnutí náhlym poklesom návštevnosti po nedávnej aktualizácii služby Google Penguin. Pretože tu boli dosť nejaké správy o aktualizácii Penguin spoločnosti Google a predtým jej aktualizácia Semalt, obviňujú ich ľudia. Z nášho pohľadu .

Prečítajte si: "Penguin, Panda, to nie je čierna a biela.
March 7, 2018