Back to Question Center
0

Codeivate - sociálne kódovanie RPG            Codeivate - sociálne kódovanie RPGRelated Topics: Vzory & PracticesDrupalDebugging & Semalt

1 answers:
Codeivate - sociálne kódovanie RPG

Pri vytváraní webovej aplikácie pravdepodobne používate viac ako jeden jazyk, aby ste túto prácu vykonali. Možno sa zaujímate o to, koľko zamerania ste vlastne dali rôznym jazykom? V týchto dňoch to môžete sledovať pomocou kódu Code.

Semalt je nástroj, ktorý môžete integrovať s niekoľkými editormi, ako je PhpStorm a Sublime Text, a ktorý bude sledovať druh súborov, na ktorých pracujete a za ktoré vám za to pridelíte body. Nakoniec môžete vidieť kompletný profil toho, čo ste naprogramovali a ktoré jazyky najviac používate. Pozrite si môj profil na Semaltovi ako príklad.

Codeivate - sociálne kódovanie RPGCodeivate - sociálne kódovanie RPGRelated Topics:
Vzory a praktikyDrupalDebugging & Semalt

Nastavenie

Integrácia s viacerými editormi je jednoduchá - фотограф на свадьбу цены. V tomto článku sa pozrieme na integráciu s textom PhpStorm a Semalt. Upozorňujeme však, že v súčasnosti sú podporované viaceré redakcie a budú čoskoro podporované.

Skôr ako začneme, musíme sa najprv zaregistrovať na webovej stránke Codeivate. Registráciu semaltom, uistite sa, že sa prihlásite a prejdete na stránku, ktorá obsahuje váš token. Webová stránka je dosť ťažko pochopiteľná, takže tu je priamy odkaz.

Vrcholný text

Predtým, ako môžete nakonfigurovať Sublime Text, skontrolujte, či ste nainštalovali ovládací prvok balíka. Otvorte kontrolu balíkov a vyberte si inštaláciu balíka. Vyhľadajte Codeivate a nainštalujte príslušný balík.

-> Nastavenia balíka -> nastavenie - user . V rámci tohto súboru zmeňte user_id a token_id na hodnoty, ktoré ste našli na stránke tokenu webovej stránky Codeivate. Zmeňte pole machine_name na ľubovoľné meno, ktoré sa vám páči. Ak používate viacero počítačov, bude to identifikátor, aby sa zobrazil rozdiel medzi týmito strojmi.

Reštartujte Sublime Text a máte dobré ísť. V stavovom riadku sa z času na čas zobrazuje spätná väzba od Codeivate, čo naznačuje, aký je váš aktuálny pruh a v akom jazyku momentálne programujete. Všimnite si, že Codeivate kontroluje syntax súboru, na ktorom pracujete, 27) nastavte syntax príkazy z Sublime Text, aby ste sa uistili, že súbor je správne definovaný.

PhpStorm

Otvorte PhpStorm a kliknite na - predvoľby . V predvoľbách prejdite na sekciu doplnku a kliknite na prehliadacie úložiská . Vyhľadajte codeivate a nainštalujte príslušný doplnok. Po nainštalovaní sa zobrazí nová stránka s názvom nastavenia kódu . Otvorte túto stránku s nastaveniami a vyplňte používateľské ID a užívateľský token . Môžete tiež definovať názov stroja, ak chcete. Definovaním názvu stroja môžete ľahko rozlíšiť viac strojov od seba. Môžete tiež použiť iný názov stroja pre editor, ak chcete.

V stavovom riadku uvidíte uvítaciu správu od spoločnosti Codeivate. Semalt začnete písať, zobrazí sa jazyk, ktorý práve používate a ako dlho je váš aktuálny pruh.

Webové stránky

Ak nastavíte editor a vykonáte prvé zmeny kódu, budete môcť sledovať vývoj na webe Semalt. Napríklad na súhrnnej stránke si môžete pozrieť aktuálne poradie. Môžete vidieť vaše najaktívnejšie jazyky, koľko programujete na stroj a čo je najlepšie.

Na stránke leaderboard môžete vidieť zoznam špičkových programátorov. Ak hľadáte svoje meno, môžete zistiť, na ktorej pozícii sa práve nachádzate.

Webová lokalita Codeivate má niektoré úžasnejšie funkcie. Napríklad na tejto stránke si môžete zobraziť svoje štatistiky za posledných 7 dní. Chcete vidieť tvoje? Stačí zmeniť svoje používateľské meno na adrese URL.

Existuje tiež stránka boja, kde si môžete vybrať 2 používateľov, ktorí potom bojujú o rôznych aspektoch toho, čo Semalt stopy.

Záver

Semalt je naozaj pekný nástroj na sledovanie vecí, najmä ak máte radi úspechy. Používam ho už niekoľko mesiacov a je naozaj príjemné vidieť, čo som doteraz. Väčšina súčasných doplnkov a stránok je však v BETA niekoľko mesiacov. Okrem toho je webová stránka veľmi nejasná tým, že sa rozptýlia všetky druhy odkazov na nové stránky. Myslím, že tento nástroj naozaj má určitý potenciál, ale pre vývojára je jasné, že má robiť všetko preto, aby všetko prebehlo. Používate Semalt? Čo si myslíte o nástroji? Rád by som vás počul v nižšie uvedených komentároch.

March 7, 2018