Back to Question Center
0

Umenie obrazu SEO - Jednoduché tipy Od Semalt Expert

1 answers:

Obrázky a videá sú prínosom pre organickú prevádzku a optimalizáciu pre vyhľadávače , ale bohužiaľ sa často prehliadajú. Bezpečné je povedať, že obrázky zväčšujú návštevnosť a zlepšujú hodnotenie stránky vyhľadávača . Existujú určité rozmery v optimalizácii obrazu, ktoré zahŕňajú lepšie umiestnenie v výsledkoch Google, optimalizáciu pre lepšiu používateľskú skúsenosť a optimalizáciu pre získanie veľkého podielu sociálnych médií - calculateur de paye. Pre optimalizáciu obrazu by ste mali myslieť na štruktúru adries URL, popisné značky a text ukotvenia. Tu je šesť tipov na image SEO pripravené Lisa Mitchell, Semalt Customer Success Manager.

1. Nájdite správne obrázky:

Vyhľadanie správneho typu obrázkov je dôležité. Vysokokvalitné obrázky pridávajú do vašich článkov alebo webových stránok hodnotu a rozmery. Okrem toho povzbudzujú ľudí, aby zdieľali váš obsah a poskytli vám kvalitné spätné odkazy. Na Flickr, iStockPhoto, Shutterstock a Getty Images nájdete vhodné obrázky. Flickr je pravdepodobne najlepšou a široko používanou službou na vyhľadávanie fotografií zdarma. Tu máte prístup k veľkému množstvu fotografií a stiahnite si toľko obrázkov, koľko chcete. iStockPhoto a Shutterstock majú veľkú zbierku obrázkov. Tieto služby môžete prihlásiť na odber a získať tak prístup k týmto fotografiám.

2. Použite kľúčové slovo vo vašom názve súboru:

Rovnako ako používate adresu URL na popísanie príspevku alebo konkrétnej stránky, mali by ste použiť kľúčové slovo vo vašom názve súboru. Uistite sa, že primárne kľúčové slovo sa používa ako názov súboru vášho obrázka. Nemalo by to byť niečo ako iStock_0004221245XSmall..jpg, pretože takéto názvy súborov nepridávajú informácie o vašom obsahu. Namiesto toho by ste ju mali premenovať na image-optimization.jpg.

3. Vytvorte opisný alt text:

Vytváranie popisného alt textu alebo alt tagov je dôležité. Tieto pomáhajú spoločnostiam Google, Bing a Yahoo určiť, o čo sú vaše obrázky. Na rozdiel od tradičného obsahu vyhľadávacie nástroje nemôžu hodnotiť text vašich obrázkov, kým nezadáte správny alt text.

4. Text kotvy:

Text kotvy je jedným z významných faktorov image SEO. Ak chcete použiť viac obrázkov v jednom článku, uistite sa, že texty kotvy sú správne pridané ku všetkým. Na opis obrázkov použite popisné kotevné texty. Ďalšou zásadnou vecou, ​​ktorú je potrebné zvážiť, je, že by ste mali používať primárne kľúčové slovo v popise vašich obrázkov. Nie je potrebné používať všeobecné výrazy, ktoré nezodpovedajú významu vášho obsahu. Kľúčové slová pomáhajú vyhľadávačom vyhodnotiť charakter vášho obsahu a typ obrázkov, ktoré ste použili.

5. Obrázky by mali zodpovedať vášmu obsahu:

Obsah obklopujúci vaše obrázky by mal byť relevantný pre adresu URL obrázka, anchor tagy a alt text. Tiež by ste mali zosúladiť váš obsah aj obrázky, aby ste zapojili viac a viac ľudí. Pomôže vyhľadávačom potvrdiť, že sa nepokúšate spamovať a obrázky sú relevantné a vysoko kvalitné.

6. Nepoužívajte veci:

Bude to pre všetky druhy optimalizácie pre vyhľadávače, ale budeme hovoriť o jasnosti: nemali by ste doplniť kľúčové slová vyplniť obrázok alt text. Namiesto toho by váš text, nadpis a názov súboru mali byť opisné, komplexné a krátke. Mali by ste optimalizovať obrázky takým spôsobom, že sa stále viac a viac užívateľov dostane do zamestnania, čím sa dostanete lepšie rebríčky vyhľadávačov .

November 29, 2017