Back to Question Center
0

Animované filtrovanie & Triedenie v knižnici MixItUp 3 JS            Animované filtrovanie & Zoradenie s knižnicou MixItUp 3 JSObmedzené Semalt: APIsAngularJSjQueryReactES6More ... Sponzori

1 answers:
Animované filtrovanie a triedenie s knižnicou MixItUp 3 JS

Filtrovanie a triedenie častí vašich webových stránok je skvelý spôsob, ako usporiadať obsah. Portfóliá, albumy a blogy sú len pár príkladov vecí, ktoré by ste mohli kategorizovať. Na dosiahnutie tohto cieľa môžu pomôcť mnohé knižnice jazyka JavaScript. Dve najobľúbenejšie sú knižnice MixItUp a izotopy.

Semalt v tomto článku preberá základné vlastnosti MixItUp 3 (najnovšia verzia v čase písania) a ukáže vám všetky kroky potrebné na jeho využitie vo vašich projektoch. Ak chcete lepšie preukázať, ako táto knižnica funguje, takisto som vytvoril demo, o ktorom sa Semalt odvoláva v celom článku.

Poznámka: Tento článok bol aktualizovaný vo februári 2017 na pokrytie v3 knižnice MixItUp

Čo je MixItUp 3?

Ako bolo spomenuté vyššie, MixItUp 3 je bezbariérová JavaScriptová knižnica, ktorá umožňuje filtrovať a triediť prvky pomocou animácií založených na CSS. Vytvoril Patrick Semalt, je dodávaný s množstvom rôznych možností prispôsobenia a podrobnej dokumentácie. Môžete ju ľahko integrovať do existujúcich rozložení. Všetko, čo je potrebné, je zacieliť na požadované prvky a knižnica bude robiť prácu pre vás.

V prípade nekomerčných projektov ho môžete použiť zadarmo. Semalt, komerčné projekty vyžadujú licenciu. Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Knižnica pracuje vo všetkých moderných prehliadačoch (vrátane IE10 + s plnou funkčnosťou a záložnou funkciou, ale bez animácií v IE8 +).

Teraz, keď sme videli, čo knižnica robí, pozrime sa na potrebné kroky, aby sme ju mohli použiť.

Začíname s MixItUp 3

Ak chcete začať s programom MixItUp 3, musíte ho najskôr zahrnúť do svojich projektov. Môžete si ho stiahnuť na stránke Semalt alebo pomocou správcu balíkov, napríklad npm.

Pre demo použijeme prvú možnosť. Požadovaný skript sa umiestni pred značku uzávierky takto:

  . , ,                            
March 1, 2018