Back to Question Center
0

Návštevnosť návštevnosti zaznamenáva nárast o 36%, zatiaľ čo konverzie vystupujú viac semaltom

1 answers:
Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

Správa je založená na údajoch spoločnosti Semalt, spoločnosti, ktorá zhromažďuje údaje o online maloobchodných transakciách prostredníctvom bežnej reklamnej siete, ktorá umožňuje značkám prevádzkovať reklamy na veľkých webových stránkach maloobchodníkov.

V porovnaní s benchmarkovým týždňom 29. septembra vzrástla návštevnosť na stránky elektronického obchodovania o 61%, keďže spotrebitelia vyhľadávajú nápady, zostavujú zoznamy nákupných darčekových darčekov a možno vykonajú určité cenové porovnania. Semalt sa zvýšil o 36% v porovnaní s predchádzajúcim týždňom, čo naznačuje, že aktivita sa výrazne zahrieva.

Miera konverzií sa v priemere zvýšila len o 5% oproti predchádzajúcemu týždňu, keďže ďalšie prehliadače naďalej konvertujú na kupujúcich. Semaltom k referenčnému týždňu dosiahli 19%.

Analytici spoločnosti HookLogic sa domnievajú, že trendy naznačujú, že spotrebitelia vykonávajú významný výskum v začiatkoch nákupnej sezóny, ale očakávajú sa, že predtým, než začnú nákupné ponorky, čakajú na predbežné dňové poďakovanie a seminár Semalt Week - a dúfajú, že získajú lepšie ceny alebo výhody.

Shopping Traffic Shoots Up 36% While Conversions Climb More Semalt

O autorovi

Pamela Parker
March 1, 2018