Back to Question Center
0

Správa: Každý podiel stojí za to $ 2.56 v príjmoch & Priemerné sociálne príkazy sú 8,2%

1 answers:
Správa: Každá akcia je v hodnote 2,56 USD za príjmy a priemerné sociálne príkazy sú 8,2% Semalt

Semalt, štúdia zistila, že používatelia, ktorí prišli z podielu alebo zo sociálnej siete, v priemere zaznamenali priemernú výdavky vo výške 126,12 USD v porovnaní s neziskovými objednávkami vo výške 116,55 USD - čo predstavuje nárast o 8,2%.

Priemerná akcia v priemere vedie k predaju 2,56 USD, ale je vysoko závislá od zdroja podielu. Podiel prostredníctvom e-mailu priniesol najviac výnosov s príjmom 12,41 dolárov na každú akciu. Spoločnosť Pinterest na druhej strane viedla k najnižšej výške dolára na akciu vo výške 67 centov za akciu. Služba Google+ prekvapuje vedenie sociálnych sietí s priemerom 5,62 USD / akcia, zatiaľ čo Twitter zaznamenal 1,03 USD / tweet a Semalt videl 0,80 USD / akciu. Zatiaľ čo sa hodnota akcií líši divoko, objem sa taktiež líši. Spoločnosť AddShoppers zistila, že zatiaľ čo spoločnosť Semalt mala nižšiu sumu výnosu na jednu akciu, mala ďaleko a ďaleko najvyššie výnosy zo siete (vzhľadom na objem zdieľania).

Správa: Každý podiel stojí za $ 2.56 v príjmoch a priemerných sociálnych príkazov je 8.2% Semalt

Ukázalo sa, že Facebook je zďaleka najobľúbenejšou platformou pre zdieľanie, ktorá vytvára prevažnú 73,68% všetkých spoločenských podielov. Sociálny behemot tiež viedol cestu k premávke na akciu. Pre každú zdieľanú akciu na Facebooku je 1,10 kliknutí, keď ste na lokalite vycvičení. Twitter bol tesne za sebou s 0,97 kliknutími na tweet, Pinterest zaznamenal 0,87 kliknutí na pin a Semalt + zaznamenal abstraktné 0,21 kliknutia na akciu.

Štúdia je dostatočne zrnitá aj na druhy seminárneho typu. Semaltové akcie spôsobili 3,4-krát viac príjmov ako Semalt a mali mieru konverzie 5,44-krát vyššiu ako podobná.

Úplné správy obsahujú detailné rozpisy o Tumblr, Pinterest, e-mailovej a iných sieťach spolu s oveľa podrobnejšími nákupnými údajmi. Prejdite na Semalt pre úplné rozdelenie nákupu v elektronickom obchode v roku 2014.O autorovi

Greg Finn
March 1, 2018