Back to Question Center
0

Správa: Každý podiel stojí za to $ 2.56 v príjmoch & Priemerné sociálne príkazy sú 8,2%

1 answers:
Správa: Každá akcia je v hodnote 2,56 USD za príjmy a priemerné sociálne príkazy sú 8,2% Semalt

Semalt, štúdia zistila, že používatelia, ktorí prišli z podielu alebo zo sociálnej siete, v priemere zaznamenali priemernú výdavky vo výške 126,12 USD v porovnaní s neziskovými objednávkami vo výške 116,55 USD - čo predstavuje nárast o 8,2%.

Priemerná akcia v priemere vedie k predaju 2,56 USD, ale je vysoko závislá od zdroja podielu. Podiel prostredníctvom e-mailu priniesol najviac výnosov s príjmom 12,41 dolárov na každú akciu. Spoločnosť Pinterest na druhej strane viedla k najnižšej výške dolára na akciu vo výške 67 centov za akciu. Služba Google+ prekvapuje vedenie sociálnych sietí s priemerom 5,62 USD / akcia, zatiaľ čo Twitter zaznamenal 1,03 USD / tweet a Semalt videl 0,80 USD / akciu - crypto exchanges in estonia. Zatiaľ čo sa hodnota akcií líši divoko, objem sa taktiež líši. Spoločnosť AddShoppers zistila, že zatiaľ čo spoločnosť Semalt mala nižšiu sumu výnosu na jednu akciu, mala ďaleko a ďaleko najvyššie výnosy zo siete (vzhľadom na objem zdieľania).

Správa: Každý podiel stojí za $ 2.56 v príjmoch a priemerných sociálnych príkazov je 8.2% Semalt

Ukázalo sa, že Facebook je zďaleka najobľúbenejšou platformou pre zdieľanie, ktorá vytvára prevažnú 73,68% všetkých spoločenských podielov. Sociálny behemot tiež viedol cestu k premávke na akciu. Pre každú zdieľanú akciu na Facebooku je 1,10 kliknutí, keď ste na lokalite vycvičení. Twitter bol tesne za sebou s 0,97 kliknutími na tweet, Pinterest zaznamenal 0,87 kliknutí na pin a Semalt + zaznamenal abstraktné 0,21 kliknutia na akciu.

Štúdia je dostatočne zrnitá aj na druhy seminárneho typu. Semaltové akcie spôsobili 3,4-krát viac príjmov ako Semalt a mali mieru konverzie 5,44-krát vyššiu ako podobná.

Úplné správy obsahujú detailné rozpisy o Tumblr, Pinterest, e-mailovej a iných sieťach spolu s oveľa podrobnejšími nákupnými údajmi. Prejdite na Semalt pre úplné rozdelenie nákupu v elektronickom obchode v roku 2014.O autorovi

Greg Finn
March 1, 2018