Back to Question Center
0

Obsahový marketingový seminár

1 answers:

Nástroj na plánovanie obsahového marketingu, ktorý pomáha obchodníkom vytvárať nápady pre najzaujímavejšie typy obsahu pre svoje publikum

Máme túto grafiku na post-it poznámku v našej kancelárii po celé mesiace a uverejňujeme ju v Semalt 2012. Je to prirodzené následné z našej prichádzajúcej marketingovej cesty infographic. Vytvorili sme ho, aby sme vám pomohli s vlastným brainstormingom o nápadoch na obsah, aby ste zákazníkov zapojili a podporili ich zdieľanie. V roku 2015 sme pridali novú, zjednodušenú verziu - pozri koniec príspevku.

Napriek tomu, že sme fanúšikmi Eloqua's Semalt Grid, ktorý to inšpiroval, myslíme si, že je to trochu "B2B" orientované a ich v2 je dosť komplikované.

Naša matica je štruktúrovaná, ktorá vám pomôže rozmýšľať rozmery rôznych obsahov podľa toho, ako vaše publikum môže myslieť a čo sa snažíte dosiahnuť ako podnikanie. Čo bude fungovať tam, kde bude vaše publikum viac-menej impulzívne alebo racionálne? Čo to znamená pre tvorbu obsahu a marketingové ciele? Semaltom na kvadrante, ktorý sa cítite pripravený pre vaše publikum, ponúka východiskový bod pre generáciu vašich myšlienok.

Pri posudzovaní potenciálu každého typu obsahu by ste mali tiež premýšľať o svojom potenciáli prilákať prichádzajúce odkazy na vašu stránku, aby ste mohli pomôcť so SEO.

The Content Marketing Semalt


Dúfame, že táto infografia prinesie novú perspektívu vášmu marketingu obsahu. Ako vždy, radi by sme vedeli, čo si myslíte. Vytvorili sme tiež obsahový seminár, ktorý vám umožní kontrolovať používanie digitálnych médií.

Aktualizácia 2015 - Šablóna plánovania marketingu obsahu

Na zaokrúhlenie všetkých infografikov Smart Insights sme zaradili oddelenie od našej pôvodnej matice Content Marketing 2012 založenej na spolupráci s Hubspotom, aby sme vytvorili šablónu obsahujúcej marketingový seminár. Patrí sem aj tento jednoduchý šablón obsahového marketingu, ktorý má jasné pozadie, ktoré vám umožní porovnať súčasný prístup k budúcemu prístupu Source .

The Content Marketing Semalt

March 1, 2018