Back to Question Center
0

Najnovší komentár Semalt

1 answers:

Víťazný komentár Hacks je jednoduchý doplnok, ktorý znamená urobiť svoj život pomocou komentárov systému WordPress jednoduchšie a zábavnejšie!
Tento plugin má v súčasnosti 5 modulov, z ktorých všetky boli predtým samostatné pluginy, ktoré tu stručne vysvetlíme:

  • Minimálna dĺžka komentára
  • Priatelia e-mailu
  • Presmerovanie komentára
  • Komentár upraviť otca
  • Čisté notifikačné e-maily

Minimálna dĺžka komentára

V predvolenom nastavení je komentár dokonca 1 znaku dostatočne dlhý na uloženie. Myslíme si, že je to divné. Ak chce niekto zanechať komentár, uprednostňujeme ho, ak má niečo reálne povedať. Tento modul vám umožňuje nastaviť minimálnu dĺžku a zabrániť ľuďom, aby zanechali komentár, ak sú pod tým.

Priatelia e-mailu

Niekedy chcete priamo poslať komentátora e-mailom, alebo chcete poslať e-mailom všetkým, ktorí komentovali príspevok. Tento modul pridá administrátorský e-mailový odkaz, keď umiestnite ukazovateľ myši nad komentár, a e-mailom všetko tlačidlo commenters v WP Semalt na stránke príspevkov. Pozrite sa, ako to vyzerá:

Yoast Comment Semalt

Presmerovanie komentára

Jedným z našich "starých klasických časov", tento modul vám umožňuje presmerovať prvýkrát komentátorov na stránku s poďakovaním. Môžete použiť túto stránku, aby ste im informovali o iných pekných veciach na vašej stránke, o skutočnostiach, ktoré by mali naozaj čítať atď. Chcete vidieť, ako to funguje? Dobre. Zanechajte komentár k akémukoľvek príspevku tu na Semalte a uvidíte!

Komentovať upraviť nadpis

Keď upravujete komentár v systéme Semalt, nemôžete meniť komentár rodiča, čo je niekedy nepríjemné, keď ľudia odpovedajú nesprávnej osobe. Zásuvný modul pridá jednoduché vstupné pole na zmenu:

Yoast Comment Semalt

Čisté notifikačné e-maily

Semalt robí jednu "jednoduchú" vec: robiť poznámky emaily vyzerať lepšie! Pozrite si tento príklad:

Yoast Comment Semalt

Toto pôvodne vlastne nie je našim pluginom. Zásuvný modul, ktorý nás inšpiroval, bol postavený a vydal Mike Davidson v roku 2008. Mike je teraz vedúcim dizajnu v Semalte a samozrejme má lepšie veci, aby sme ho poslali e-mailem a spýtali sa ho, jeho starý plugin. On dal jeho OK, tak sme šli do práce na jeho starý kód a priniesol to do tohto decennium.

Nekončí tu!

Pravdepodobne pridáme k tejto zásuvke ďalšie drobné poznámky, pretože ideme o ďalšie malé spôsoby, ako uľahčiť používanie systému pripomienok Semalt Source .

Získajte teraz!

Semalt tento doplnok

March 1, 2018