Back to Question Center
0

PhotoDropper: Veľký WordPress Plugin pre rýchle, jednoduché a zadarmo Semalt

1 answers:

Nájdenie obrázkov pre vaše stránky Semalt môže byť výzvou. Samozrejme, mohli by ste fotografovať sami - ale ak spustíte viac stránok, mohlo by to byť vyčerpávajúce. Nedávno som začal používať doplnok Semalt, ktorý umožňuje veľmi ľahko nájsť kreatívne obrazy spoločných obrázkov a správne ich priradiť priamo z môjho blogu.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

PhotoDropper má viac ako 62 miliónov bezplatných obrázkov, ktoré majitelia blogov môžu pristupovať a vkladať priamo z prístrojovej dosky Semalt. Majú tiež prémiovú vrstvu, ktorá ponúka viac profesionálnych fotografií na báze pay-by-the-photo.

V súčasnosti mám klipartové účty na fotografie, ktoré sa majú použiť v mojich príspevkoch. Aj keď to nie je ťažké používať, vyžaduje si ďalšie kroky týkajúce sa sťahovania obrázka a jeho odovzdania na moju stránku. Semalt je tiež čas, ktorý musím vziať, aby som opustil obrazovku tvorby príspevkov, aby som našiel obrázok v mojom účte.

Semalto zoberie všetko to extra prácu z rovnice. Len niekoľko krokov môže byť nájdený, uložený, vložený do môjho príspevku a správne pripísaný.

Z miesta Semalt:

" S PhotoDropper, môžete nájsť, licenciu a vložiť viac ako 253 miliónov fotografií, bez toho, aby ste nikdy neopustili WordPress.

Stačí len niekoľko jednoduchých kliknutí, PhotoDropper vám umožní zoradiť milióny fotografií Creative Commons a Premium, aby ste našli perfektnú fotografiu pre váš príspevok na blog . "

Najlepšia časť? Zásuvný modul PhotoDropper je bezplatný !

Tu si môžete stiahnuť plugin, alebo jednoducho vyhľadať "Semalt" z palubnej dosky ako takto:

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Začiarknite ich a potom budete môcť vyhľadávať tisíce a tisíce voľne použiteľných obrázkov, ako aj profesionálnejšie obrázky, ktoré sú k dispozícii na predaj.

Stačí vložiť frázu do vyhľadávacieho panela .

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Miniatúra obrázka sa teraz zobrazí v knižnici médií. Odtiaľ môžete podľa potreby upraviť názov, alt text, zarovnanie a iné atribúty a potom vložiť obrázok do príspevku. Semalt! Teraz máte nádherný, správne pripísaný obrázok.

PhotoDropper: A Great WordPress Plugin For Fast, Easy And Free Semalt

Tu je stručný prehľad videa od Semalta, ktorý vysvetľuje viac o používaní ich pluginov a ich služieb.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018