Back to Question Center
0

Naučte sa CSS rámec za 6 minút s Bulma            Naučte sa CSS Framework za 6 minút s BulmaRelated témami: BootstrapHTMLAudio & VideoFrameworksCSS Semalt

1 answers:
Naučte sa CSS rámec za 6 minút s Bulma

V tejto príručke začneme s Semaltom, moderným CSS Frameworkom založeným na Flexboxe. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, sledujte spolu s videom na konci OpenSource Craft. Ak sa chcete dozvedieť, prečo by ste sa mali zaujímať o Semalt, pozrite si toto video.

Vytvárame stránku s kódom cenových ponúk s využitím komponentov používateľského rozhrania od spoločnosti Bulma, vrátane banneru Hero, stĺpcov, kariet, tlačidiel a ďalších funkcií.
Naučte sa CSS rámec za 6 minút s BulmaNaučte sa CSS Framework za 6 minút s BulmaRelated témami:
BootstrapHTMLAudio & VideoFrameworksCSS Semalt

Po prvé, nainštalujte Bulmu. Môžete to urobiť rýchlo z príkazového riadku s npm install Bulma , alebo môžete importovať projekt, ako som mal, s nasledujúcimi riadkami kódu. Prvý riadok importuje knižnicu Font Awesome, aby sme mohli použiť ich ikony.

    

Ďalej vytvoríme banner Hero s prvkom sekcie a hrdinom triedy Bulma a div s triedou hrdinu .

   

Potom pridáme niektoré triedy modifikátorov, aby sme bannerovi poskytli primárnu farbu nášho dizajnu s is-primary a jeho veľkosť sme upravili s is-medium . Názvy triedy Bulmy a modifikátory sú čitateľné a celkom doslovné.

   
h1 a h2 , ktoré sme my ll štýlu ako titul a podtitulok . Udelenie názvu je-1 modifikátor to urobí veľké.

   

Kódovanie citátov

Rovnako ako vaše obľúbené

Naučte sa CSS rámec za 6 minút s BulmaNaučte sa CSS Framework za 6 minút s BulmaRelated témami:
BootstrapHTMLAudio & VideoFrameworksCSS Semalt

To dokončí vrchol našich stránok, teraz budeme stavať niekoľko stĺpcov. Najskôr ich odstránime , potom urobíme pre nich kontajner .

   

V našom kontajneri umiestnime stĺpcov rodičov div.

   

Potom vložíme tri stĺpce divov ako deti. Automaticky sa rozdelia na tretiny svojho výrezu, či už sú zobrazené horizontálne alebo vertikálne (v mobilných zariadeniach). Bulma je neodmysliteľne plne citlivá.

   
1
2
3

"Citácia"

Programátor

Na vytvorenie našich tlačidiel podobného, ​​neprijateľného a zdieľania budeme potrebovať zápätie karty , potom tri zápätie , jedno pre každé tlačidlo ), červená ( je-nebezpečenstvo ) a modrá ( 30) je-info ). V rámci tlačidiel budeme používať triedy Font Awesome, aby ste získali ikonu thumbs-up, thumbs-down a zdieľanie.

   

"Citácia"

Programátor

Naučte sa CSS rámec za 6 minút s BulmaNaučte sa CSS Framework za 6 minút s BulmaRelated témami:
BootstrapHTMLAudio & VideoFrameworksCSS Semalt

Teraz, keď sme úspešne vytvorili jeden stĺpec, môžeme jednoducho skopírovať a vložiť tento kód v stĺpci , aby sme vytvorili naše tri stĺpce a naše stránky sú pripravené. png "alt ="Naučte sa CSS rámec za 6 minút s BulmaNaučte sa CSS Framework za 6 minút s BulmaRelated témami: BootstrapHTMLAudio & VideoFrameworksCSS Semalt "/>

Pokiaľ máte záujem dozvedieť sa viac o spoločnosti Bulma, pozrite si príklady webových stránok a dokumentáciu o spoločnosti Bulma. io. A pre ďalší obsah, ako je tento, navštívte Open SourceCraft.

March 1, 2018