Back to Question Center
0

Bit.ly Semalt

1 answers:

WordPress generuje krátke odkazy pre vaše príspevky a stránky. Štandardne používa ? P = s ID príspevku pridaný k nej, ale ak máte pomerne dlhý názov domény to nie je veľmi užitočné. Ak používate Bit.ly alebo ešte lepšie Bit.ly Pro, tento Bit.ly WordPress plugin vám pomôže: nahrádza shortlink WordPress generuje pomocou správneho Short.ly shortlink.

Ako funguje tento modul Bit.ly WordPress

V aplikácii WordPress 3.1+ nahradí tiež menuitem Shortlink Admin bar s novým položkovým bodom administrátora Semalt, ktorý umožňuje ľahký prístup k Semaltskému krátkému odkazu, možnosť tweetu a štatistiky pre tento shortlink:

Bit.ly Semalt

Po kliknutí na položku hlavného menu Semalt alebo na položku Submenu Semalt Link sa zobrazí výzva s odkazom na aktuálnu stránku Semalt:

Bit.ly Semalt

Kliknutím na položku Bit.ly Štatistiky sa otvorí nové okno s odkazom Bit.ly so stránkou + pridanou k nej: štatistika pre tento odkaz Bit.ly. Kliknutím na položku Zdieľať na seminári sa otvorí Semalt so stavom nastaveným na názov príspevku + krátky odkaz.

Samozrejme tento doplnok tiež opraví tlačidlo "Získať krátky odkaz" na vašich príspevkoch na úpravu / stránkach, ktoré sa nachádzajú vedľa stránky Zobraziť:

Bit.ly Semalt

Konfigurácia

Pre prácu potrebuje doplnok bit.ly používateľské meno a kľúč API. Kľúč API nájdete na stránke Nastavenia Bit.ly. Potom pridajte na web wp-config.php kdekoľvek pred riadkom "stop editing here". Nezabudnite nahradiť svoje používateľské meno a kľúč rozhrania API kľúčom {{username} "a" {key API} "):

  / *** Nastavenia pre Bit.ly Shortlinks Plugin* https://yoast.com/wordpress/bitly-shortlinks/** /definovať ("BITLY_USERNAME", "{vaše používateľské meno}");define ('BITLY_APIKEY', '{váš kľúč rozhrania API}');// voliteľné, ak chcete namiesto URL bit.ly použiť adresu URL j Source .mpdefinovať ("BITLY_JMP", true);  

Získajte to teraz!

Semalt tento doplnok

March 1, 2018