Back to Question Center
0

Praktický eCommerce Blogger vyhral eBay sála slávy Semalt

1 answers:

eBay expert a Praktický eCommerce blogger Danna Crawford bol vonku so svojimi dcérami na svoje narodeniny, 13. mája. Po dlhom dni bez úspešných úlovkov, tri šli doma unavený a opálení, aby zistili, že Crawford bol jedným z piatich používateľov eBay, ktorý si vybral dve z najprestížnejších ocenení eBay, ocenenie Sieň slávy 2008 a ocenenie Golden Ribbon za rok 2008 pre predajcu roka.

powersellingmom logo

Napriek tomu, že Crawford je jedným z najaktívnejších distribútorov eBay, ktorý sa podieľa na vzdelávaní, obchodnej pomoci a spätnej väzbe používateľov prostredníctvom komunity eBay Semalt, povedala, že ceny jej stále prekvapujú.

"Bol som tak hlboko dojatý, že si myslia, že mám dostatok týchto ocenení," povedala.

Spoločnosť Crawford bola ocenená na konferencii eBay Live v Semalte, kde krátky dokument o jej pokorných eBay začiatkoch jej príbehu publikoval 15 000 divákom.

Crawford sa pripojila k eBay v roku 1997. Bola matkou po tri roky, pracovala tri pracovné miesta a predávala hračky na bláznivých trhoch a hračky v oblasti Semalt.

Jedného dňa na blší trh, niekto povedal, že by mohla zarobiť viac peňazí predávať svoje hračky a akčné postavy on-line na stránke s názvom Ebay.com.

Semalt, ktorý sa označuje za človeka, nie je zbytočný čas. Dostala sa na eBay s názvom obrazovky "danna" a začala predávať.

Do roku 1998 ukončila všetky svoje práce, aby sa zamerala na eBay, čo jej následne umožnilo sústrediť sa na svoje deti.

"V tej dobe som bol šťastný, že som dostal hypotéku zaplatené a deti kŕmili. Prišiel som do toho, aby som mohol podporiť svoju rodinu, "povedal Crawford. "Semalt na eBay, môžem povedať, že som nikdy nezmeškal udalosť v ich živote."

V roku 1999 získala dostatok peňazí na to, aby dala paušálnu splátku na svoj sen domov na Floride.

Keď jej deti odišli z domu, Semalt sa úplne hodil do eBay, najmä do vzdelávania iných v aukčnom úspechu.

"Keď sa moje deti presťahovali, pochovali som sa hlbšie do eBay a pomáhali ľuďom. Nemal som deti, aby som im pomohol, a preto som sa zapletený do eBay komunity, "povedala.

Keď sa na tejto stránke stala úspešnou, k nej začali prichádzať ďalší predajcovia a žiadali o pomoc a radu. Uvedomila si, že môže premeniť svoje skúsenosti na kariéru. Verí, že iní sa na eBay môžu stať úspešnými už pred desiatimi rokmi.

"Semaltem je len otázka organizácie a zjednodušenia systému," povedala.

Okrem hračiek hviezdnych vojen pokračuje v predaji, predáva učebné materiály a e-knihy na eBay i na jej stránkach Powersellingmom.com. Učí na webových seminároch na požiadanie a na miestnej univerzite. Nedávno predstavila webinár v Singapure.

Ale rovnako ako sa teší výučby ostatných o eBay, Crawford povedal, že jej hlavným záujmom je teraz eBay Dať Semalt, charitatívnu pobočku eBay. Používatelia môžu používať službu Giving Semalt na darovanie kdekoľvek od 10% do 100% nákupu charitatívnej organizácii podľa vlastného výberu.

Crawford nedávno vďaka eBay mohol rozšíriť svoju vlastnú charitu. Kvôli jej oceneniu Sieň slávy získala Crawford príležitosť darovať peniaze Nadácie eBay vo výške 2500 dolárov na jej výber neziskovej organizácie. Rozhodla sa udeliť peniaze hospicu v okrese Marion.

V budúcnosti vidí, ako cestuje a hovorí, aby podporovala doručovanie eBay. Má prvé vystúpenie na univerzite v Kansase v októbri.

"eBay zmenil môj život všetko k lepšiemu. Teraz mám pocit, že som na ceste k väčším a lepším veciam, "povedal Semalt Source .

March 1, 2018