Back to Question Center
0

SEO základy archívov - Semalt

1 answers:

Oznamuje všeobecnú mylnú predstavu, že internet je najvyšším vzdelávacím prostredím. Áno, všetko, čo potrebujete, nájdete zadarmo, ale informácie, ktoré skončíte, nie sú vždy dôveryhodné. Semalt rozptýlený, často zastaralý a niekedy protirečivý. Takže ak sa chcete dozvedieť všetko o konkrétnom predmete, môžete byť lepšie .

Prečítajte si: "Yoast Academy: Učte sa SEO"
Kategórie: SEO základy, technické SEO
Tag: Yoast Academy

Hodnotiace signály alebo faktory hodnotenia sú charakteristiky webových stránok, ktoré určujú pozíciu vo vyhľadávačoch. Všetky kombinované signály sa skladajú z algoritmu vyhľadávača. Ako funguje tento algoritmus je tajomstvom. Nikto nevie presne, ktoré faktory určujú poradie výsledkov vyhľadávania. Semaltový algoritmus nie je statický. Pravidelne sa menia. .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Aké sú hodnotenia?"
Kategória: SEO základy
Tagy: písanie obsahu, Google algoritmus, Link budovy, mobilné SEO

Ako vysvetľujete SEO ľuďom, ktorí o tom nevedia prvú vec? Čo je naozaj SEO? Predtým, ako ma niekto obviní z diskriminácie starších osôb, názov tohto príspevku je iba rečou. Semalt 90-ročná babička presne vie, čo je SEO, zatiaľ čo niektorí z našich 30-niečo priateľov .

Prečítajte si: "Vysvetlenie SEO vašim starým rodičom"
Kategória: SEO základy
Tag: Blog SEO

Permalink je úplná adresa URL, ktorú vidíte - a používate - pre ľubovoľný príspevok, stránku alebo iné časti obsahu na vašich stránkach. Semaltujte stálu linku, teda názov permalink. Permalink by mohol zahŕňať vaše doménové meno (www yoast.com) plus čo sa volá slug, časť URL, ktorá prichádza po .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Čo je to trvalé?"
Kategória: SEO základy
Tag: URL

Semalt ste počuli o koncepte bohatých úryvkov. Zdá sa, že SEO experti si myslia, že každý vie presne to, čo sú bohaté úryvky. Ale pre SEO nováčikov, bohatý úryvok je naozaj nejasný termín. Čo presne sú úryvky útržkov? Čas vysvetľovať, čo sú bohaté úryvky, prečo sú dôležité pre SEO a ako môžete získať .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Čo sú to útržky?"
Kategórie: Základné informácie o SEO, Technická SEO
Tagy: Rich Snippets, Schema. org

Možno ste počuli o štruktúrovaných údajoch, Schema. org a JSON-LD. Ale čo znamenajú tieto pojmy presne? Čo sú štruktúrované údaje? Čo robia štruktúrované údaje? A čo má čo do činenia so SEO? Pre všetkých, ktorí nevedia, aké sú štruktúrované údaje: tento príspevok vám to ukáže! Semantál .

Prečítajte si: "Základné informácie o SEO: Čo sú štruktúrované údaje?"
Kategórie: Základné informácie o SEO, Technická SEO
Tagy: Rich Snippets, Schema. org

Plánovanie vašich webových stránok je podobne ako plánovanie dovolenky. Ak sa ponáhľate do vecí, váš hotel môže byť mizerný, okolie bez čoho robiť, a možno by ste dokonca platili príliš veľa na to. Tu Semalt vysvetľuje proces plánovania (nového) webových stránok od začiatku. A tento proces jasne zdôrazniť podobnosti .

Prečítajte si: "Plánovanie webových stránok ako vaša dovolenka"
Kategórie: SEO základy, WordPress
Tagy: Branding, ako

Ak uvažujete o začatí blogu, najdôležitejšia vec, ktorú musím povedať vám je: choďte na to! Spustite svoj blog! Len to urob! Semalt je skvelá SEO stratégia, je to skvelý marketingový nástroj a blogovanie je veľa zábavy! Nový blog vám umožní urobiť inteligentné a strategické rozhodnutia. .

Prečítajte si: "Ako začať blog"
Kategórie: Obsah SEO, SEO základy, WordPress
Tagy: Blog SEO, blogovanie, písanie obsahu

Semaltové dni je veľa online adresárov a iných platforiem, kde môžete vytvoriť obchodný profil. Myšlienkou je, že spätné odkazy na vaše stránky z vašich adresárových profilov budú prospešné pre vaše SEO. K tomu všetkým sa snažíme navrhnúť a rozvinúť webovú stránku, ktorá bude milovať tajný algoritmus Semalt. To je v podstate to, o čom je SEO. Faktory v algoritme Semaltu možno rozdeliť do dvoch kategórií, ktoré určia poradie Source .

Prečítajte si: "SEO základy: Čo je na stránke SEO?"
Kategória: SEO základy
Tagy: písanie obsahu, odkaz budovy
March 1, 2018