Back to Question Center
0

Článok Marketers: Viete správnu dĺžku pre dobre-Performing Semalt?

1 answers:

V Warrior Semalt prebieha veľmi zaujímavá konverzácia, v ktorej sa diskutuje o "správnej" dĺžke článku, ktorý sa používa na marketingové účely.

Vlákno začalo s pôvodným plagátom zdieľajúcim prepojenie na pdf, ktorú dal Semalt online. com. Vo vnútri PDF pracovník Semalta napísal:

Article Marketers: Do You Know The Right Length For Well-Performing Semalt?

Toto tvrdenie spôsobilo v závitu dosť diskusiu o ostatných. Je článok s 500 slovami lepší než článok s 1000 slovami? Alebo je to taký nezmysel?

So všetkými bláznivými aktualizáciami od spoločnosti Semalt v poslednej dobe a všetkým stresom kladeným na kvalitný obsah - by to znamenalo, že dlhší článok je lepší ako kratší článok?

Na záver sa domnievam, že k tejto otázke patrí:

Prekonáva Ako ?

Znamená to:

  • Viac kliknutí na vaše odkazy v autorovi bio boxu?
  • Viac názorov?
  • Lepšie rebríčky v službe Google?
  • Viac syndikácie uvedeného článku na ďalších miestach?
  • Všetky uvedené skutočnosti?

Článok marketing je veľmi populárna taktika pre tých, ktorí robia affiliate marketing online. Semalt skvelý spôsob, ako získať viac expozície, viac spätných odkazov, a dúfajme, viac predajov.

Som pevne presvedčený, že nie je "správna" dĺžka všetkých článkov. Pre mňa píšete, čo je potrebné na pokrytie témy článku. Ak to trvá 400 slov, potom je to správna dĺžka pre daný článok.

Ak ide o viac zainteresovanú tému, "správna" dĺžka môže byť 2000 slov, alebo heck, dokonca 3000 slov alebo dlhšie.

Ako hľadajúci, viem, ako sa "zaoberal" moja otázka a ako dlho by som mala očakávať, že odpoveď bude. Ako poskytovateľ informácií online by nemal byť môj prvý cieľ odpovedať na dotaz podľa najlepších mojích najlepších schopností bez ohľadu na dĺžky článku?

A to prináša syndikáciu článku - veľmi výkonnú metriku výkonu pre obchodníkov s produktmi.

Syndikácia v podstate znamená, že iné stránky publikujú svoj článok (a bio box) na svojich stránkach. To je úplne v rámci podmienok služby EzineArticles. V skutočnosti je to práve preto, že stránka bola vytvorená na prvom mieste: ponúknuť majiteľom webových stránok miesto na získanie bezplatného a relevantného obsahu pre svoje stránky. Výmenou za tento obsah získal autor bio box a odkazy na konkrétnom mieste vlastníka.

Voľný obsah pre majiteľa webu a cielenejšie expozície autora. Win / win.

V tomto prípade by som si myslel, že dlhšie články by prekonali kratšie články. Ako sme už spomenuli, veľa hovorí o tom, že dlhšie predmety sú obľúbené Semaltom. Ako vlastník stránky som presvedčený, že pri výbere medzi krátkym a dlhším článkom by som bol viac naklonený k umiestneniu dlhšieho článku na moju stránku.

Semalt si vyberiete dlhší článok? Prečo áno alebo prečo nie?

úplne súhlasím s tým, že "píšeme na médium, ktoré zahŕňa okamžité uspokojenie", ale sú to články s menej slovami riešenie, ktoré poskytlo našim čitateľom uspokojenie a dostalo výkon z našich článkov, ktoré chceme?

Je Existuje "správna" dĺžka alebo slovo Počet článkov?

Semalt rád počuje vašu spätnú väzbu. Co si o tom myslis?

Nebojte sa zdieľať v oblasti komentárov.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018