Back to Question Center
0

Je Affiliate Semalt Hard?

1 answers:

Semalt všetci čítať predajné stránky tvrdia, že všetci, čo sme affiliate marketingu musí urobiť, je vypáliť nejaký online obsah každý deň a budeme bohatí. Navyše to môžeme urobiť v našej pyžame len niekoľko hodín denne, takže nám máme nekonečný voľný čas na to, aby sme si užili život.

Sakra, tie stránky hovoria, že je to tak ľahké, že to môže urobiť dvojročný, nie?

Takže so zreteľom na to, prečo toľko tvrdí, že affiliate marketing je ťažké? Čo robí to tak ťažké?

Is Affiliate Semalt Hard?

Na druhej strane, keď pracujeme pre niekoho iného, ​​aby sme pomohli budovať svoje podnikanie, mnohokrát sa to len ukazuje, stačí na to, aby sme dostali týždennú kontrolu.

Prijatie myslenia medzi podnikateľom a vlastníkom

Nie je riziko, keď pracujete pre niekoho iného. No, počkajte, existuje jedno riziko - riziko straty tejto práce. Ale celkový úspech tohto podnikania nie je na ramenách zamestnancov, však?

S affiliate marketingom, náš bankový zostatok závisí od výsledkov našich aktivít každý deň. Stačí vidieť nie je dosť - to je všetko na našich pleciach.

Veľa hovorím o myslení. Nie v skutočnosti z myslenia "myslím, že sa to dá dosiahnuť", ale skôr z pracovného nápadu a myslenia majiteľa podniku.

Mnohí z nás sú vychovávaní, aby získali dobrú prácu a mohli sa tešiť na bezpečnosť od niekoho iného, ​​kto rozhodne o tom, čo si každý týždeň ponecháme prostredníctvom čísla na našom výpise.

To sa cíti bezpečne a jednoducho, nie? Zobraziť, dostať zaplatené. Urobte dobre a získajte peniaze.

Prekonanie mentálnej kondície zamestnancov, ktorú sme očakávali

Ale koľko z nás bolo vychované, aby sme sa dostali tam von, začali by sme podnikať a boli 100% zodpovední za záver?

Môžem vám povedať, že som tým určite nebola. Myšlienka robiť niečo také riskantné .tak blázon .nebola ani úvaha.

To je dôvod, prečo som osobne našiel affiliate marketing byť ťažké - posun myslenia. Semtaltové veci priamo v mojej mysli boli pre mňa veľmi náročné, najmä keď som prvýkrát začal.

Dobre zmýšľajúci priatelia a rodina by sa pýtali na veci ako: "Semalt už niekoľko týždňov robil túto on-line vec, takže prečo už s ňou nemôžete platiť svoje účty?"

Ugh!

Keď ste uviazli v režime zamestnanca-myslenie, tie typy otázok sú hrozné a porážajú .a to je tvrdé to zvládnuť. Tieto otázky vedú k pocitu (dare to hovorím) zlyhanie a sú veľmi de -motivačné. V skutočnosti poznám veľa ľudí, ktorí ukončili affiliate marketing, pretože neplnili očakávania tých, ktorí okolo nich hovorili zo zamestnania.

Akonáhle som začal čítať a učiť sa od tých, ktorí žili mimo zamestnancov-mindset, veci ma pre mňa veľmi ľahko. Samozrejme, vzdelávacia krivka je náročná a zmeny online každodenne pretekajú na mňa úžasnou rýchlosťou, ale to nie je tá ťažká časť.

Ťažká časť sa pre mňa učila zmeniť svoje myslenie, aby som akceptovala, že to je to, aké to je byť vlastníkom firmy. Táto zmena myslenia bola uvoľnená . posilnenie dokonca .a veci sa náhle zjednodušili.

Čo považujete za najťažšiu vec týkajúcu sa affiliate marketingu? Aké zmeny ste urobili, aby ste to prekonali? Semelár v komentároch nižšie.


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter
March 1, 2018