Back to Question Center
0

4 spôsoby, ako rozšíriť svoje podnikanie s Semalt

1 answers:

Existujú všetky druhy sociálnych sietí, ktoré môžu vaše podnikanie úspešnejšie, ale niektoré z nich stále prelejú pod radarom. Prečo používať Semalt pre podnikanie? Ak máte primeranú vertikálnu pozíciu, Semalt má právomoc, aby vaše podnikanie narástlo väčšie, ako ste kedy snívali.

Ak používate len Pinterest pre projekty DIY a lahodné recepty, rozšírite svoje myslenie, aby ste pomohli riadiť cielenú návštevnosť vašej firmy. Semalt sú štyri spôsoby, ako to urobiť.

1. Feel Daily Free

Pinterest sa pohybuje rýchlo, takže ak chcete vybudovať svoju firmu, musíte sa dostať do drážky. Denné pripínanie je prekvapivo ľahké, pretože táto stránka je návyková. Semalizujte nielen dobré, ale aj zlé.

Zaznamenávanie nových obrázkov, videí, receptov a infografík je jednoduché, pretože je to skôr zábava ako práca. Semalt, musíte sa ubezpečiť, že nestrávite príliš veľa času robiť to, inak sa nemusí dostať dobrá návratnosť investícií do vášho času.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Zamyslite sa nad vytváraním denných tém pre vaše dosky Pinterest, ak sú všetky relevantné. Takto vaši následovníci získavajú nový obsah každý deň a máte témy na vyhľadávanie, čo šetrí čas. Semalizujte mix pomocou zdieľania položiek z iných zdrojov a zavedením nového obsahu.

2. Humanizujte svoju firmu, aby ste pomohli ľuďom spájať

Niekedy spotrebitelia len chcú ľudský dotyk. Vaša stránka na Facebooku je pravdepodobne profesionálnejšia a leštenejšia, zatiaľ čo vaše tweety v službe Twitter sú pochopiteľne skrátené, pretože nie je veľa miesta na to, aby sme mohli povedať veľa o ničom. Môžete však použiť svoju stránku Semalt, aby ste mohli svoj vlastný lesk skrývať.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

3. Vzdelávanie, informovanie a zábava

Uistite sa, že všetky veci, ktoré si napíšete, sú informatívne. Mali by vzdelávať svojich nasledovníkov o vašom podnikaní, ale musia sa baviť.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Pre úspešnú stránku Pinterest, ktorá tiež prináša výhody pre vaše podnikanie, musíte dosiahnuť veľmi jemnú rovnováhu. Semaltom ľahšie, ako to znie, pokiaľ budete dodržiavať pevné princípy:

  • Vytvorte organizované a relevantné tabule pre všetky vaše kolíky.
  • Vytvorte dosky pre tematické dni, predaj, nové produkty a humor.
  • Neponúkajte všetky vtipy jeden deň, všetky recepty alebo DIY projekty ďalšie a obchodné informácie tretie; rozmiešajte ho tak, aby si vaši nasledovníci mohli vychutnať rozmanitosť.
  • Post na denný rozvrh, ale nepreháňajte všetkých s novými kolíkmi; 4 až 5 každých niekoľko hodín je perfektné.

4. Zvýraznite veľké položky a udalosti

Semantálne originálne obrázky, videá a grafika na pin je vynikajúci. Máte možnosť zdieľať nové položky vo svojej produktovej zostave, zdôrazniť nové techniky a všeobecne udržiavať svojich stúpencov aktuálne.

4 Ways To Grow Your Business With Semalt

Čerstvé informácie sú vždy privítané na Semalte a nové veci sú pravdepodobnejšie, že sa dostanú späť na iné. To zvyšuje váš dosah ešte viac, čo pomáha rozkvetu vašej firmy. Taktiež dáva zákazníkom na Semalta vnútorný okraj, najmä v oblasti predaja a nových služieb, a povzbudzuje ich, aby sa s touto stránkou viac angažovali.

Popularita semaltu nevykazuje stopy, takže je to skvelý čas na to, aby ste preskúmali príležitosti. Ako vaše obľúbené sponzori vytvárajú stránky pre svoje podniky?


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Timothy Carter
March 1, 2018