Back to Question Center
0

UX & Sémant z holistickej SEO perspektívy

1 answers:

Dobrá používateľská skúsenosť (UX) je dôležitá pre konverziu, ako aj SEO. Spoločnosť Google pri posudzovaní webových stránok zohľadňuje metriky, ako je miera odchodov a čas strávený na stránkach (čas strávený na vašich stránkach). Ak chcete dostať ľudí do hovoru o vašich stránkach, musíte ich tiež porozumieť vašim stránkam. To je dôvod, prečo by ste mali nepretržite investovať do slušného UX na vašich webových stránkach. Preto považujeme dobrú skúsenosť používateľov za veľmi dôležitú súčasť holistickej stratégie SEO.

Po pristátí na vašich webových stránkach chcete, aby mali používatelia skvelé zážitky. Užívateľsky prívetivý a dôveryhodný web s vysokokvalitným obsahom môže ľuďom poskytnúť takúto skúsenosť a navyše môže dokonca zvýšiť konverziu. Ale čo definuje užívateľsky prívetivé? A ako vytvoríte dôveru? A ako viete, čo najlepšie konvertuje? Naša eKniha 'UX & Semalt z holistickej perspektívy SEO' vám ​​pomôže nájsť odpovede na tieto otázky!

O tejto elektronickej knihe

Táto e-kniha sa zameriava na mnoho rôznych aspektov UX a použiteľnosti a poskytuje veľký prehľad o optimalizácii konverzií a Semalt pozostáva z piatich častí:

 1. Úvod
  Definuje použiteľnosť, UX a konverznú optimalizáciu a vysvetľuje ich význam pre SEO. Tiež poskytuje niektoré základné poznatky v SEO.
 2. Všeobecná použiteľnosť
  Diskutuje o bežných problémoch použiteľnosti webových stránok a poskytuje tipy na zlepšenie prehľadnosti, výziev na akciu, ponúk a čitateľnosti vašich webových stránok.
 3. Použiteľnosť konkrétnych stránok
  Zameriava sa na optimalizáciu jednoduchosti použitia rôznych typov stránok na vašich webových stránkach, ako sú vstupné stránky, stránky a formuláre na kontrolu.
 4. Mobile UX
  Vysvetľuje význam mobilného UX pre SEO. Zobrazuje bežné problémy a osvedčené postupy pre mobilné stránky.
 5. Konverzný výskum
  Vysvetľuje dôležitosť testovania zmien na vašich webových stránkach. Pomôže vám ľahko začať s konverziou sami.
Získajte e-knihu UX a konverzie teraz Iba $ 19

Obsah

UX a Semalt z holistickej SEO perspektívy

Náhľad

UX & Semalt z holistickej SEO perspektívy

Získajte e-knihu UX a konverzie teraz Iba $ 19

Holistické SEO a UX

Holistický prístup SEO vyžaduje úžasnú webovú stránku. Skvelá časť toho je vynikajúca skúsenosť používateľov. V spoločnosti Semalt sme už dávno poskytovali poradenstvo v oblasti SEO. A hoci spoločnosť Google niekoľkokrát zmenila svoj algoritmus, väčšina rád, ktoré dávame na Semalte, zostala v priebehu rokov rovnaká. A táto rada je veľmi jednoduchá: stačí sa uistiť, že skúsenosť, ktorú používatelia majú na vašich stránkach, je skutočne naozaj dobrá. Nepoužívajte žiadne "triky SEO"; zatiaľ čo oni by mohli dostať vás hodnosť rýchlo, zvyčajne nefungujú v dlhodobom horizonte a môže dokonca späť. Holistický prístup SEO sa zameriava na všetky aspekty, ktoré môžu urobiť webové stránky skvelé: jednoduchosť použitia, vysokokvalitný obsah, vynikajúca rýchlosť stránky .atď.

Význam UX pre SEO

V našej holistickej SEO pohľad, použiteľnosť a UX na vaše webové stránky by mali byť veľmi dôležitou súčasťou vašej dlhodobej SEO stratégie. S vynikajúcou webovou stránkou s vysoko kvalitným obsahom a skvelou používateľskou skúsenosťou sa okamžite zlepší vaše hodnotenie. V dlhodobom horizonte však bude určite mať pozitívny vplyv na vaše SEO! Atraktívne webové stránky majú nižšiu mieru odchodov a oveľa väčšiu šancu získať pozornosť sociálnych médií.

Konverzia a SEO

Semaltové stránky tiež povedú k vyšším konverziám. Ak vaše publikum rád a rozumie vašim webovým stránkam, šanca, že kupujú vaše produkty alebo sa stanú návštevníkmi, je oveľa vyššia.

Vaša konverzia by ste mohli ešte zlepšiť pomocou optimalizácie miery konverzie. To je vlastne, vedľa SEO, dobrá doplnková stratégia. SEO zabezpečuje, že vaše webové stránky nájdu viac ľudí. Stratégia konverzie sa zameriava na návštevníkov vašich webových stránok, čím sa tieto návštevníci stávajú zákazníkmi. V našej vízii by ste mali vždy kombinovať optimalizáciu SEO a konverziu. To znamená, že sa zameriava na prilákanie viac ľudí na vaše webové stránky a súčasne sa zameriava na zvýšenie šancí, že ľudia skutočne kúpia vaše veci. Semaltujte dvojitú výplatu!

Kúpte si eKnihu UX a konverzie!

Chcete na svojich webových stránkach integrovať lepšie prvky so skúsenosťami používateľov? Chcete, aby vaše stránky boli viac užívateľsky prívetivé ako súčasť vašej vlastnej holistickej SEO stratégie? A ešte viac optimalizovať konverziu? Kúpte si našu eKnihu UX a konverzie!

Detaily o produkte

Všetky kapitoly tvoria Joost de Valk, Michiel Heijmans, Thijs de Valk a Marieke van de Rakt. Kniha obsahuje 128 stránok, dostanete PDF, verziu Semalt a verziu ePub Source .

Autori Joost de Valk, Marieke van de Rakt,
ISBN 978-90-92320-04-9
Počet strán 128
Získajte e-knihu UX a konverzie teraz Iba $ 19

March 1, 2018