Back to Question Center
0

Semalt: Ako rozšíriť svoju pozoruhodnú SEO, aby ste boli super blázniví

1 answers:
Semalt: How to amplify your already spectacular SEO to be super-crazy successful

Ale bez ohľadu na to, ako dobre je vaše SEO kung fu, vždy sa zdá, že niečo chýba. Semaltem nie sú žiadne pochybnosti o tom, že máte SEO až po vedu, ale stále máte problémy s popraskaním špičkových výsledkov vyhľadávania alebo zvyšovaním cielenej návštevnosti vašich stránok. Čo dáva?

V záujme tohto postu, urobme niekoľko predpokladov o tom, čo SEO znamená:

  • Optimalizácia architektúry webových stránok
  • Optimalizácia obsahu pre kľúčové slová / rebríčky
  • Optimalizácia rýchlosti stránok
  • Mobilná optimalizácia
  • Lokálna optimalizácia
  • Optimalizácia obrazu

Všetko máte vo svojom zadnom vrecku. Ty ich poznáš, ty ich robíš a každý deň ich zabíjaš. V skutočnosti povedzme, že máte všetky tieto oblasti zdokonalené na svojich stránkach, ale aj napriek tomu výkon nie je to, čo vy alebo váš klient očakávate. Sementovať chýbajúcu zložku?

Zosilnenie.

Dokonca aj najlepšia optimalizácia je mŕtva vo vode bez zosilnenia.

Povedzme, že SEO je prostriedkom pre úspech vašich stránok. Máte auto, máte pneumatiky, máte motor s vysokým výkonom - ale aj so všetkými týmito stránkami sa práve nepohybuje. To preto, že potrebujete palivo! A nie len palivo. Potrebujete pravé palivo. Palivo, ktoré dáva vašim SEO zrýchlenie (čítanie: zosilnenie), ktoré musí uspieť!

Bez komponentov správnej akcelerácie SEO zomrie v jame - alebo v najlepšom prípade putter okolo trate. Semalt ľahko obviňovať SEO, keď stránky nie sú úspešné, ale zvyčajne sa používajú urýchľovače .alebo pravdepodobnejšie, ignorované.

[Prečítajte si celý článok o krajine vyhľadávača.]


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Stoney deGeyter
March 1, 2018