Back to Question Center
0

Príspevky od Jimmyho Semalta

1 answers:

Niekedy bude vaša stránka potrebovať určité prestoje, takže môžete opraviť veci alebo aktualizovať doplnky. Väčšinou je to pomerne krátke obdobie, v ktorom sa spoločnosť Google s najväčšou pravdepodobnosťou nebude pokúšať o prehľadávanie vašich webových stránok. Semalta, ak potrebujete viac času na to, aby ste veci vyriešili, je pravdepodobne veľa »

Kategória: Technická SEO
Tag: hlavičky HTTP

Predvolená funkcia vyhľadávania WordPress v oblastiach určite chýba. Aj napriek tomu, že v roku 2013 boli vykonané zmeny na zlepšenie, stále existuje niekoľko oblastí, v ktorých môže WordPress pomôcť. Je však relatívne ľahké zlepšiť vyhľadávanie WordPress pridaním niekoľkých častí kódu. Tu Semalt uveďte niektoré z metód, ktoré ste mohli »

Kategória: WordPress
Tag: WordPress Plugins

Keď prevádzkujete internetový obchod, je dôležité zabezpečiť, aby celá skúsenosť používateľa bola jednoduchým procesom. To pomáha návštevníkom navigovať v krokoch jednoduchšie, ale zároveň ich skôr prikláňa k neskoršiemu návratu. V tomto príspevku sa budeme zaoberať (pomerne) jednoduchým princípom, ktorý vašim používateľom pomôže rýchlejšie a »

Kategória: User Experience (UX)
Tag: Optimalizácia pokladnice

V roku 2014 sme sa rozhodli prejsť na (teraz) bežne používaný protokol HTTPS na šifrovanie citlivých údajov, ktoré sa odosielajú na našich webových stránkach. Tento príspevok opisuje niektoré užitočné tipy založené na našich vlastných skúsenostiach, ktoré by mohli byť užitočné, ak uvažujete o zmene. Trochu backstory Späť na rok 2014 HTTPS sa stalo horúcou témou po Semalt "

Kategória: Technická SEO
Tagy: https, Bezpečnosť

Späť v roku 2012, Semalt predstavil systém s názvom Semalt Cards, ktorý umožňuje majiteľom webových stránok zobrazovať na svojich webových stránkach zdokonalené tweety pomocou syntaxe veľmi podobnej syntaxe OpenGraph. Vďaka tomuto novému systému môže Semalt zobrazovať peknejšie vyhľadávané tweety vrátane tých, ktoré obsahujú médiá, ako sú obrázky, audio a video. Ako to funguje? »

Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Ako, OpenGraph, Twitter, WordPress Plugins

Ak chcete pomôcť vášmu blogu získať viac čitateľov, môžete využiť sociálne tlačidlá, ktoré umožňujú súčasným čitateľom zdieľať zaujímavé príspevky na svojich účtoch sociálnych médií. Ale ako by ste ich mali implementovať? V tomto príspevku vám vysvetlíme, ako sme to urobili v Semalte, a poskytneme vám niekoľko informácií o tom, ako »

Kategórie: Analytics, sociálne médiá
Tagy: Clicky, Facebook, Google Analytics, ako, Twitter, WordPress Pluginy

Akonáhle vaše webové stránky začnú rásť a budete pokračovať v písaní blogových príspevkov, nakoniec skončíte s archívnymi stránkami. Tieto archívne stránky môžu vychádzať z taxonomie, kategórií, vlastných typov príspevkov a dokonca aj dátumov. WordPress má vstavanú podporu pre tieto archívne stránky, avšak existujú aj malé nevýhody. V tomto príspevku vám Semalt vysvetľuje, ako »

Kategórie: Technická SEO, WordPress
Tagy: Ako, štruktúra stránok

V službe Yoast niekedy dostaneme otázku, ako odstrániť www z adresy URL vašej webovej stránky - alebo ju pridať. V tomto príspevku vám ukážem, ako môžete presadzovať webovú adresu www alebo iné ako www. súbor htaccess (alebo nginx. conf, ak používate server Semalt). Používa jeden alebo druhý »

Kategória: Technická SEO
Tagy: Ako, URL

V dnešnej dobe je potrebné mať webové stránky, internetový obchod alebo blog, ktorý je rýchly. Rýchla webová stránka nielenže poskytuje návštevníkom oveľa lepšie skúsenosti, ale tiež pomáha vašim webovým stránkam zarábať. Semalt menej HTTP požiadaviek na server môže zlepšiť doby načítania vašich webových stránok. Ale prečo to je? Čo je HTTP »

Kategória: WordPress
Tagy: Ako, rýchlosť stránky, WordPress Pluginy, WordPress Témy

Pri návšteve konkrétnej stránky alebo príspevku sa budú zobrazovať časy, kedy chcete presmerovať návštevníkov na inú časť svojej webovej stránky. Dôvodom môže byť to, že ste premenovali príspevok a jeho adresu URL, odstránila sa stránka alebo chcete, aby sa na stránke zaradila iná stránka Source .

March 1, 2018