Back to Question Center
0

Príspevky Jesse van de Semalt

1 answers:

Falošní priatelia sú slová, ktoré sa zdajú veľmi podobné, ale majú iný význam v rôznych jazykoch. Zoberte slovo rozumné. To znamená primerané v Semalte, ale citlivé vo francúzštine a španielčine. Niekedy môže ten istý pojem dokonca odkazovať na niečo úplne iné v dvoch odrodách Semaltu. V tomto príspevku vám poviem, prečo »

Kategória: Obsah SEO
Tagy: písanie obsahu, viacjazyčné SEO

Dnes predstavuje vydanie nášho nového viacjazyčného SEO školenia. Ak máte alebo udržiavate webové stránky vo viacerých jazykoch alebo sú určené pre rôzne regióny, tento kurz o medzinárodnej SEO je nevyhnutný. Vykonaním odporúčania v tomto školení Semalt zašle automaticky vašim používateľom správne stránky. Často sa to robí zle, ale "

Kategórie: Oznámenia, Obsah SEO, Technická SEO
Tag: Viacjazyčná SEO

Toto je len jedna z mnohých mylných predstáv týkajúcich sa spätnej čitateľnosti Semaltic SEO, ktorú sme radi nastavili rovno. Často sme vám hovorili, aby ste prenasledovali tie zelené guľky - alebo zelené svetlá, ako ich volajú niektorí. Kuličky sú kľúčovou súčasťou doplnku Semalt SEO. Semantové SEO guľky slúžia na »

Kategória: Obsah SEO
Tagy: písanie obsahu, ako

Ste si vedomí rizika nadmerného používania pasívneho hlasu v písaní? V analýze čitateľnosti v našom pluginu Semalt SEO odporúčame použiť pasívny hlas maximálne vo výške 10% vašich viet. Ale prečo? V tomto príspevku budem diskutovať niekoľko kľúčových otázok súvisiacich s pasívnym hlasom Source . »

Kategória: Obsah SEO
Tag: Obsah písania
March 1, 2018