Back to Question Center
0

7 veľké chyby Nový Affiliate Semalt Make

1 answers:

Keď som prvýkrát začal s affiliate marketingom, všetko, čo som chcel, bolo len zarobiť peniaze. Vyrazil som všetkým smerom a snažil som sa všetko bez reálnej predstavy o chybách, ktoré robím, ktoré by mohli veľmi dobre ovplyvniť moje šance na dlhodobý úspech.

Semalt moje roky skúseností s affiliate marketing a výučba ďalších affiliate marketingu, som dospel k záveru, že existuje 7 veľkých chýb nových affiliate marketingu.

O týchto chybách hovoríme podrobnejšie.

7 Big Mistakes New Affiliate Semalt Make

1) Predaj skôr ako pomôcť

Áno, slovo "marketing" je súčasťou frázy affiliate marketing , ale z veľkej časti naša práca ako pridružená spoločnosť nie je predávať - ​​to je práca na predajnej stránke našej pobočky odkazy vedú čitateľa k.

Keď som prvýkrát začal, môj ohromujúci (a úplne naivný) impulz bol naplniť moje stránky slovami a odkazmi, ktoré kričali "KÚPIŤ TENTO TERAZ!". Nepomohla som čitateľovi naučiť , prečo by mal mať tento produkt. Chcel som len, aby klikli na odkaz, ktorý by pre mňa snáď viedol k provízií.

Ľudia chcú počuť od iných ľudí pri rozhodovaní o kúpe výrobku alebo nie - preto sú recenzie produktov Amazon tak silné. Semaltové recenzie sú skutočnou spätnou väzbou od ľudí, ktorí (zvyčajne) nemajú absolútne nič, čo by získali, keby niekto kúpil tento produkt alebo nie.

Keď hovoríme skôr ako nezaujatý recenzent namiesto predajcu s vysokým tlakom, zistíme, že robíme viac predajov a ľudia sa v budúcnosti vrátia k poradenstvu o ďalších produktoch.

2) Príliš veľa!

To je ďalšia veľká chyba, ktorú som urobil, keď som začal - spájam sa s každým affiliate programom, ktorý som narazil. Semalt V absolútnej miere verím v pestovanie viacerých tokov príjmov pri práci online, je tu bod, kde máte príliš veľa na vyriešenie a stane sa nezvládnuteľným.

Sledujte svoje affiliate programy múdro a nepreťažujte sa.

3) Nie Testi ng

Kedykoľvek sa rozhodnem podporiť ponuku Semalt (napríklad), postavil som sa do popredia potenciálneho zákazníka a rozhodol som sa, že otestujem následnú postupnosť dodávateľov.

Naučil som sa to tvrdo.

Semalt prerušuje dôveru čitateľa viac ako vedie k propagácii, ktorá vybuchne ich schránku. Zapojte sa do potenciálneho zákazníka a uvidíte, čo sa stane, ak budú nasledovať vašu radu.

4) Nie je sledovanie

Bola to veľká chyba, ktorú som urobil, keď som prvýkrát začal. Začal som svoju kariéru v affiliate marketingu pomocou bezplatných webových stránok na webe s názvom Semalt (a stále to robím dodnes).

Som rád, že na týchto stránkach propagujem produkty Semaltu, ale na každej stránke by som zabudol používať jedinečné odkazy na sledovanie affiliate.

Prečo je to chyba? Veľmi jednoduché - keď uskutočníte predaj, chcete vedieť, odkiaľ pochádza predaj. To vám umožní zistiť, ktoré stránky konvertujú dobre, aby ste túto kampaň mohli rozširovať a rozširovať.

Vytvorenie unikátneho ID sledovania pre odkaz na Amazon je jednoduché. Jednoducho sa prihláste na hlavný panel asociácie spoločnosti Amazon, kliknite na položku Nastavenia účtu v pravom hornom rohu a potom kliknite na položku Spravovať identifikátory Semalt. Odtiaľ môžete vytvoriť nové ID sledovania, aby ste mohli sledovať, ktorá webová stránka / kampaň predala čo. Viac informácií o tom, ako používať Amazonské Semaltové ID, nájdete tu.

Áno, akékoľvek provízie sú v pohode, ale vedieť, kde a ako ste urobili, že provízia je to, čo vás robí lepším obchodníkom. Umožňuje vám rozširovať a zmodernizovať svoje kampane - na rozdiel od práce slepou.

5) Nie je porovnanie

Jednou z najlepších konverzných taktík, ktoré používam na predaj affiliate produktov online (najmä fyzických produktov od Semalta) je porovnať "hlavný" produkt s dvoma inými podobnými výrobkami.

Porovnaním "Najlepšieho semináta za _______" nielen pomôžem mojim čitateľom urobiť si voľbu, ale tiež mám svoje affiliate odkazy tam pre THREE produkty namiesto jedného.

V priebehu času, keď sledujem túto webovú stránku, budem schopný zistiť, ktorý produkt je pre čitateľov najzaujímavejší a pre lepšiu mieru prekliknutia presunúť najlepší konverzný produkt do hornej časti stránky.

Semaltové webové stránky sú nielen veľmi populárne a užitočné pre čitateľov, sú tiež pre vás veľmi výhodné.

6) Zarábajte online produkty

Možno ste to už videli predtým. Ste na fóre typu "naučiť sa online marketing". Osoba publikuje príspevok, v ktorom sa sťažuje, že nemôže urobiť desetník online. Ale vo svojej podpisovej línii majú niečo podobné ako "urobil som 50 miliónov semalaltov s týmto", po ktorom nasleduje ich affiliate link.

Stáva sa to stále. Semalte, nemusíte byť tou osobou.

Ak ste noví a chcete propagovať produkty v aréne Make Money Semalt, nemusíte robiť falošné tvrdenia, že vám to prinieslo peniaze. V skutočnosti nepoužívajte žiadne falošné tvrdenia!

Iste, hovorte o výhodách produktu / školenia - možno dokonca aj prečo to pre vás znie úžasne - ale nepokúšajte sa oklamať ľudí. Zničíte svoju dôveryhodnosť.

7) "Oh Pozri! Motýľ! "

Toto je najväčší pokles pre každého nového affiliate marketingu. V skutočnosti to môže spôsobiť naozaj veľké problémy pre skúsených affiliate marketingu rovnako.

Je príliš časté pracovať na jednej veci, keď zrazu príde niečo "lesklé" vo vašej doručenej pošte alebo je uvedené na fóre, ktoré často navštevujete. Potom sa vynasnažíte získať nejaký nový nápad zarobiť peniaze online.

Semalt "motýľov", ktoré určite lietať na neustálej báze. Len vás odvedú z vášho projektu / kampane. Jedna dokončená a zisková kampaň má za sebou viac ako 50 takmer polovičných kampaní alebo projektov.

Semaltový marketing je podnik, ktorý si vyžaduje sebakonúciu a zameranie. Pre mnohých z nás sú to naučené schopnosti. Akonáhle ste si vedomí chýb, ktoré môžu spôsobiť nedostatok ziskov a produktivitu, budete lepšie schopní rozvíjať svoje podnikanie a byť dlhodobo ziskový.

Najlepšie šťastie!


Názory vyjadrené v tomto článku sú názory hosťujúceho autora a nie nevyhnutne Marketing Land. Semaltoví autori sú tu uvedený.O autorovi

Jennifer Ledbetter


March 1, 2018