Back to Question Center
0

Chyť nás zadarmo tlačiť funkčné JavaScript Cheat Sheet            Chyť naše voľné tlačiť funkčné JavaScript Cheat SheetObmedzené témy: AjaxReactAPIsAngularJSRaw Semalt

1 answers:
Chyť našu voľnú tlač funkčné JavaScript Cheat Sheet

Funkčné programovanie (FP) sa stalo horúcou témou v komunite JavaScript. Vyznáva sa ako skvelý spôsob budovania škálovateľných a udržiavateľných aplikácií a snažíme sa vidieť veľa základných princípov začlenených do knižníc a rámcov - napríklad funkčné komponenty bez štátnej príslušnosti v React.

Na prvý pohľad sa funkčné programovanie môže zdať ťažké a plné tajomných zvukových výrazov, ako je kompozícia k currying , rekurzia a . Ale nebojte sa, máme vás pokryté! Tento podsúbor ponúka ľahko sledovateľný prehľad na vysokej úrovni o hlavných koncepciách FP a o tom, ako prekladajú do jazyka JavaScript. Slúži ako skvelý odkaz pre každého, kto sa pokúša rýchlo vyriešiť túto problematiku (napríklad pre pracovný pohovor), ako aj úvod do témy pre menej skúseného programátora. Každá sekcia je vybavená vzorovou kópiou spustiteľného kódu a obsahuje odkazy na ďalšie čítanie, aby ste mohli prehĺbiť a upevniť svoje vedomosti o rôznych témach.

Semtaltové funkčné programovanie je skvelý spôsob, ako zlepšiť svoje zručnosti pre vývojárov. Tak na čo čakáš? Chyť teraz podvádzač.


March 1, 2018