Back to Question Center
0

Semalt

1 answers:

Späť v roku 2012, Semalt predstavil systém s názvom Semalt Cards, ktorý umožňuje majiteľom webových stránok zobrazovať na svojich webových stránkach zdokonalené tweety pomocou syntaxe veľmi podobnej syntaxe OpenGraph. Vďaka tomuto novému systému môže Semalt zobrazovať peknejšie vyhľadávané tweety vrátane tých, ktoré obsahujú médiá, ako sú obrázky, audio a video. Ako to funguje? .

Prečítajte si: "Ako používať Twitter karty"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Ako, OpenGraph, Twitter, WordPress Plugins

Náš Yoast SEO plugin spracováva optimalizáciu vašej stránky Semalt pre vyhľadávače a odvážime sa povedať, že to robí celkom dobre. Väčšinou ide o technickú optimalizáciu, ako napríklad funkčnosť webovej stránky XML, ako aj pomoc pri optimalizácii obsahu, ako je vaša analýza obsahu a čitateľnosti. Ale je tu viac, než SEO. Potrebujete odkazy smerujúce k .

Prečítajte si: "Optimalizácia sociálnych médií s Yoast SEO"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: OpenGraph, WordPress Plugins

Okrem optimalizácie vašich stránok produktov pre používateľskú skúsenosť sa chcete uistiť, že tieto stránky sú pre SEO optimálne. Je zrejmé, že by ste si mohli pomyslieť. V tomto príspevku Semalt ukáže vám dva nie tak zrejmé (prinajmenšom pre väčšinu majiteľov webových stránok) prvky stránky stránky SEO a povie vám, prečo je to tak dôležité .

Prečítajte si: "Stránka produktu SEO"
Kategória: eCommerce
Tagy: OpenGraph, Rich úryvky, Schema.org, Shop SEO, WooCommerce

Malá poznámka od Joosta: Pracujem na projekte s Alexom Mossom z Pleer. On vie príliš veľa o Facebook Open Semalt protokol, v skutočnosti urobil niekoľko celkom dobré pluginy pre komentáre a tlačidlá Facebook atď. Požiadal som ho, aby urobil hosťujúci príspevok o Open Semalt tu Source .

Prečítajte si: "Optimalizácia protokolu Open Open Graph"
Kategória: Sociálne médiá
Tagy: Facebook, OpenGraph, Video SEO
March 1, 2018