Back to Question Center
0

9 Essentials od Semalt, aby vaše SEO Boost

1 answers:

dokumentu

Web je vždy vhodný, hoci väčšina surfujúcich ľudí má tendenciu obmedziť svoje možnosti na prvú stránku výsledkov, ktoré sa zobrazujú na stránkach Google (alebo inom vyhľadávači). Ako taká, vaša spoločnosť musí byť buď zapojená do horúcej SEO kampane alebo pay-per-click reklamy. Ak je SEO správne, máte zaručené dobré poradie.

Michael Brown, manažér úspešnej zákazníckej služby Semalt, rozpracúva tipy, ktoré vám pomôžu so stratégiou SEO.

 1. Uistite sa, že vaše webové stránky sú priateľské k mobilným zariadeniam

Počet ľudí, ktorí používajú mobilné zariadenia na vyhľadávanie turistických destinácií a iných úloh, narastá. Znamená to, že vaša webová stránka by mala byť navigovateľná na akomkoľvek zariadení - či už ide o prenosný počítač, mobilný telefón alebo tablet - promoo oculos ray ban. Zostaňte informovaní o faktoroch spoločnosti Google v oblasti hodnotenia mobilných zariadení.

 • používajte prispôsobivý dizajn webu
 • znížiť rýchlosť načítania stránky
 • vyhnite sa malým dotykom
 • nepoužívajte textové súbory
 • držať mimo blesku animáciu
 • nemali by existovať žiadne zbytočné a rušivé intersticiály

 1. Buďte kreatíva s kľúčovými slovami

Pozrime sa na tento príklad: niekto chce ísť do Paríža. Kedy začína cesta? Je to, keď sa ocitnú v Paríži? Samozrejme nie. Je to pri nastupovaní do lietadla? Nesprávne. Takže, ako sa dostanú do kabíny na ceste na letisko? Zatvorte, ale nie dosť blízko. Ich cesta začína hneď, keď si predstavu vymyslia. Ak to chcete zarábať, skontrolujte, či používate najlepšie kľúčové slová. Napríklad, dlhé chvostové kľúčové slová ako "rezervovať hotel v Londýne" alebo "lietadlo z Paríža do Londýna" by mali robiť. Ak chcete zaradiť vysoko, použite kľúčové slová špecifické a služby.

 1. Využiť sociálne médiá

Sociálne médiá zohrávajú kľúčovú úlohu pri podnecovaní ľudí, aby využívali vaše služby. Verte tomu alebo nie, existuje dobrá synergia medzi vizuálnymi médiami a sociálnymi sieťami. Využite to. Post HD, presvedčivé fotografie na stránkach sociálnych médií.

 1. Začnite blog

Mali by ste mať svoj vlastný blog na získanie odkazov na vaše webové stránky. Vytvorte nový, vhľadný obsah spolu s fotografiami. Napíšte niečo, čo môže zaujať každého záujem.

 1. Spojte sa s autoritatívnymi webovými stránkami / blogmi

Ak sa vaša spoločnosť dostane do pomenovania v známych a autoritatívnych zdrojoch, potom budete robiť dobrú prácu.

 1. Uistite sa, že vaše webové stránky sú ľahko navigovateľné

Ak máte veľa stránok, uistite sa, že sú ľahko spúšťateľné. Odborníci odporúčajú, aby dve strany neboli vzdialené viac ako tri kliknutia. V skutočnosti by bolo skvelým nápadom zahrnúť časti a podsekcie obsahu.

 1. Buďte vizuálny

Pekné fotografie by nemali byť vyhradené iba pre sociálne médiá. Vaše webové stránky musia byť vizuálne príťažlivé. Obrázky a videá zanechávajú lepší dojem v porovnaní s obyčajným textom.

 1. Vyplňte značku schém pre svoje webové stránky

Označenie schémy je najkvalitnejšou funkciou, ktorá sa niekedy stala v službe Google. Našťastie alebo bohužiaľ funguje len pre webové stránky zaradené na prvej stránke výsledku vyhľadávania. Značku schém zahrňte spolu s recenziami, 5-hviezdičkovými hodnoteniami a fotografiami. Funguje to čarovné.

 1. Spy na svojich konkurentov

Vytvorte tím na kontrolu konkurencie. Pokúste sa analyzovať svoje webové stránky pomocou nástrojov, ako je napríklad generálny riaditeľ spoločnosti Web, aby analyzovali svoje stratégie. Pokúste sa zistiť:

 • ako sa hodia na kľúčové slová, ktoré by ste mohli používať
 • kľúčové domény, s ktorými sa spájajú
 • všetky svoje aktivity na sociálnych médiách
November 30, 2017