Back to Question Center
0

Je váš SEO obsah môže byť spätný generátor?

1 answers:

Kľúčovou zložkou akejkoľvek on-line marketingovej kampane je získavanie relevantných a kvalitných spätných odkazov od renomovaných webových zdrojov. Môže to byť trochu komplikované v prípade nedávno vytvorených webových stránok, aby ste získali odkazy z vysokých stránok PR alebo vytvorili spojenie s poprednými blogermi. Nie je to však dôvod na zúfalstvo. Dokonca aj niektorí skúsení obchodníci majú problémy so získaním dobrých spätných odkazov. Preto boli vytvorené profesionálne backlinkové generátory na zjednodušenie procesu získavania kvalitných odkazov.

SEO stratégia je prakticky k ničomu, ak váš obsah nebude fungovať dobre on-line. Viac ako 80% vášho úspechu stratégie SEO závisí od obsahu, ktorý publikujete, a preto je dôležité venovať osobitnú pozornosť vašej kvalite a relevancii obsahu.

Takže ak váš obsah slúži ako generátor backlinkov, tento článok vám bude užitočný. Prediskutujeme niekoľko techník optimalizácie obsahu, ktoré prispejú k vytvoreniu odkazovej kampane.

SEO spätné generátor techniky

  • Vytvorte cool obsah, poskytovať čitateľom niečo nové
nedôvera užívateľa k vášmu obsahu môže byť vysvetlená stativnosťou a nie jedinečnosťou vašich textov. Keď vediete výskum v oblasti trhu, pravdepodobne ste čítali vaše konkurenčné články, ktoré vytvárajú veľa akcií a článkov. Avšak nie vždy je to dobrý nápad len napísať na rovnakú tému, aby sa stal spätným generátorom, pretože iné webové stránky s najväčšou pravdepodobnosťou urobili to isté a určitá téma už dosiahla svoje limity. Preto vám dôrazne neodporúčam písať na rovnaké témy ako vaše konkurenčné firmy. Namiesto toho príďte s úplne novými a inovatívnymi nápadmi, ktoré môžu byť významným objavom pre vašich čitateľov. Okrem toho sa musíte vyhnúť vlastnej propagácii vo svojom obsahu, pretože vyzerá neprirodzene a nezvyšuje záujem používateľov o vašu značku.

V súčasnosti sa rebríčky spoločnosti Google spoliehajú skôr na kvalitu spätných odkazov než na ich množstvo. To je dôvod, prečo musíte hľadať možnosti budovania odkazov z webových zdrojov s vysokou autoritou. Výskum stránok s najvyššou autoritou domény, z ktorých by ste chceli, aby bol váš obsah zaradený do banky, vám môže poskytnúť viac nových nápadov na príslušný obsah.

  • Prejdite na svoje cieľové publikum

Ak chcete používať svoj obsah ako generátor spätných odkazov, musíte apelovať na vaše cieľové publikum. Ak napíšete svoj obsah s používateľom na mysli, dáte ho iným webovým zdrojom, ktoré odvolávajú na rovnaké cieľové publikum ako vy.


Aby ste pochopili, či váš obsah oslovuje vaše publikum alebo nie, musíte vykonať komplexnú marketingovú analýzu a preskúmať potenciálne potreby klienta. Môžete tiež prehodnotiť úmysel používateľa písaním článkov založených na nových relevantných hľadaných výrazoch, pretože dnešní čitatelia sa môžu pýtať na ďalšie otázky. Uistite sa, že odpovedáte na správne otázky okolo každého kľúčového slova, aby ste zostali relevantní.

  • Zdokonaľte svoje úryvky

Ak chcete zlepšiť pozíciu vášho umiestnenia na webe, môžete vytvoriť útržky SERP relevantnejšie a samozrejme. Úvodný úryvok SERP môže zvýšiť počet prekliknutí a presunúť stránku na stránku s výsledkami vyhľadávania. Aj keď dobre optimalizované úryvky nemajú priamy vplyv na pozíciu vašej webovej lokality na serveri SERP, budú slúžiť ako užitočný náhľad vášho obsahu pre obidvoch vyhľadávacích robotov a používateľov Source .

December 22, 2017