Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby, ako získať spätné odkazy na moje webové stránky?

1 answers:

Spätné odkazy slúžia ako životná vrstva optimalizácie webových stránok a zohrávajú primárne úlohy v hre optimalizácie pre vyhľadávače. To je dôvod, prečo SEO odborníci investujú do niektorých foriem prepojenia budovy, či sú podľa pokynov spoločnosti Google alebo nie. Rozširovanie spôsobov generovania odkazov zahŕňa príspevky hostí, sociálne zdieľanie, blogové príspevky, kampane zamerané na dosah a platené odkazy.

Tieto techniky prepojenia budov môžu buď prispieť k SEO úsilie alebo ich devastovať vôbec. Väčšina majiteľov webových stránok má slovo "príspevok k SEO", pretože ich zdroje na webe sa zlepšujú. Avšak smutná pravda o tom je, že aj keby ste stavali vysokokvalitný profil odkazov, neexistuje žiadna záruka, že dostanete vysoké pozície pre vyhľadávače.

how to get backlinks to my website

V tomto článku nájdete niektoré dôvody, prečo externé odkazy nemôžu priamo ovplyvniť pozíciu vášho pozície na stránke s výsledkami vyhľadávania.

Prečo získať spätné odkazy na vaše stránky nie je vždy resultative?

Ak získate externé odkazy na vaše stránky podvodnými spammi, nebude to robiť veľa dobrých. Viaceré spätné odkazy nízkej kvality z webových stránok tretích strán nebudú tlačiť na SERP. Nielen, že vaša stránka bude vždy zaradená medzi najlepšie výsledky v službe Google, ale tiež riskujete jej penalizáciu.

V dnešných dňoch, webmasteri sú si vedomí nebezpečenstva spamy spätné odkazy, ako sú externé odkazy z linkových fariem, spamové komentáre blogu, reklamné príspevky a spriadané články. Niektorí majitelia webových stránok, najmä tí, ktorí sú noví v tejto oblasti, však môžu spadať do jednoduchých spôsobov, ako získať veľa odkazových džús do svojich webových zdrojov v krátkom čase. Dôrazne odporúčam vyhnúť sa akýmkoľvek podvodným technikám budovania odkazov, pretože v súčasnosti sa Google stáva múdrejším a môže rýchlo odhaliť všetkých porušujúcich pravidlá a potrestať ich. Nikdy nemôžete vedieť, ako bude spoločnosť Google interpretovať tento alebo ten spätný odkaz. Niekedy vyhľadávacie roboty jednoducho ignorujú odkazy zo spamových webových stránok a nepočítajú z nich návštevnosť.

Ak chcete získať viditeľný výsledok kampane na vytváranie odkazov, musíte si byť istí, že vytvárate odkazy z webových stránok, ktoré sú - autoritatívne, relevantné pre vaše trhové miesto, dôveryhodné, dobre indexované a prepojené inými autoritatívnymi, spoľahlivé a renomované stránky.

Ďalšou spoločnou vierou v tejto sfére je to, že zarábať spätné odkazy od jedného z najčastejších webových zdrojov na internete, ako napríklad Entrepreneur, Forbes alebo New York Times, môže rýchlo posunúť webovú stránku na SERP. V skutočnosti to nie je vždy rovnaké. Tento odkaz môže buď pomôcť vášmu webu zvýšiť poradie a priniesť veľa premenenej návštevnosti, alebo nemať žiadny vplyv na vaše metriky vôbec.

how to get backlinks

Čo nikdy nepochybne vieme, odkaz je dobrý alebo zlý pre vyhľadávanie, pretože Google môže ľahko interpretovať tento nie 100% relevantný, ale organicky získaný odkaz ako platený.

Rovnaká situácia sa dá pozorovať pri komentároch blogu. V niektorých prípadoch tieto odkazy prinášajú vašu stránku veľa hodnoty, ale niekedy sú označené ako spamové odkazy na vaše podnikanie. Všetky vaše komentáre blogu môžu mať na vašich stránkach rôzne výsledky Source .

December 22, 2017