Back to Question Center
0

Sú nástroje na indexovanie v spätnej väzbe ešte stále cenné?

1 answers:

Ste stále zvedavý, či nástroje backlink indexer sú teraz vhodné využiť alebo nie? Jednoduchá odpoveď je - áno, sú. Existuje veľa dôvodov na to, aby ste znovu potvrdili, že správne indexovanie by malo byť pre každý web potrebným. Prinajmenšom preto, lebo sú všeobecne hodnotené ako SEO White-Hat, sú to skutočne lacné. Takže to budeme musieť čeliť - služby backlink indexer si ponechali pôvodnú potenciu v roku 2017 a očakáva sa, že leví podiel odborníkov na SEO bude mať v blízkej budúcnosti relevantnosť. To je dôvod, prečo budem mať stručný prehľad najdôležitejších návrhov týkajúcich sa citácií miestnych firiem, tlačových správ, syndikačných sietí a konceptu "negatívnej SEO", ktorá vyzýva k tomu, aby aktuálny spätnoväzbový indexátor fungoval ešte viac.

backlink indexer

Citácie miestnych podnikov

Predtým by sa nemalo nikdy zanedbávať citácia miestnych podnikov, najmä pokiaľ ide o väčšinu regionálnych online projektov alebo malých podnikov - 2008 rtg casino codes. Len preto, že sa pravdepodobné, že dokonca úplne legitímne spätné odkazy na vysokú autoritu nedostanú do spoločnosti Google v krátkom čase. Prečo? Problém spočíva v tom, že lvový podiel súvisiacich popisov obsahu sa často opakovane používa v príspevkoch. A prečo by ste nemali mať primeranú výhodu nad vašimi blízkymi konkurentmi a mali by ste viesť? Takže nástroje na indexovanie backlinkov si zaslúžia aspoň preto, že vaše webové stránky potrebujú viac indexovaných indexov, bez toho, aby ich niektorý z nich neobjavil vyhľadávacími nástrojmi.

Tlačové správy

Vec je taká, že takmer každý odchádzajúci odkaz z tlačových správ je buď len citát, alebo vlastne noindex. Prečo? Jednoducho preto, že veľké vyhľadávacie nástroje, ako napríklad samotný Google, vedia, že každý môže platiť za narastajúci reťazec tlačových správ. V dôsledku toho môžete ľahko získať stovku spätných odkazov z tlačových správ na médiách s vysokou autoritou alebo na spravodajských webových stránkach. Napriek tomu je pravdepodobné, že iba jedna alebo dve z nich budú zozbierané v zozname SERP spoločnosti Google. A tu je vaše riešenie - priemerné výsledky pre tie indexované spätné odkazy môžu byť oveľa lepšie, ak sa vykonávajú s nástrojmi nástrojov spätného indexovania, ako je Instant Links Indexer, rovnako ako Backlinks Indexer. Snažil som sa obaja, takže je len na vás, aby ste sa rozhodli, ktorý z nich si vyberiete.

Syndication Networks

Bohužiaľ Google a ostatné vyhľadávacie nástroje môžu trvať príliš dlho na to, aby zistili akékoľvek spätné odkazy vytvorené nedávno aj s poprednými sieťami ako Tumblr, Blogger, atď.Preto som presvedčený, že služby backlink indexer sú celkom praktické. Koniec koncov, skutočné marketingové výhody, ktoré majú tieto zdroje indexované by mali byť medzi vašimi najlepšími záujmami, že jo?

check backlinks

"Negatívny SEO"

Je to veľmi bežná situácia, keď jeden súťažiaci práve zmaže celú webovú stránku vlastnenú jeho úspešnejším súperom. Myslím tým, že môžete ľahko použiť svoje jedinečné spisy, aby ste ich publikovali ako obsah klonovaných stránok inde kde je vyššia autorita PageRank alebo domény. Týmto spôsobom sa môže zdať, že vaša webová stránka plagiarizovala celý obsah stránky skôr ako skutočne poškodená strana. Preto by ste mali vždy mať všetky vaše stránky indexované rýchlejšie, než tí bezohľadní chlapci, ktorí pôsobia ako copycaty len preto, aby ste ukradli časť vašej tvrdej práce. Nakoniec by potenciálny dopad "negatívnej SEO" mal byť poslednou úplne presvedčivou vecou opäť povedať - starostlivosť o to, aby ste zvládli správnu sadu úsporných indexových snáh, je stále pre každého webu.

December 22, 2017