Back to Question Center
0

Mala by som začať prepojiť budovu s adresármi na odoslanie webových stránok pre spätné odkazy ešte predtým?

1 answers:

V súčasnosti sa hlavné faktory off-page optimalizácia pre vyhľadávače stali oveľa sofistikovanejšími, ako akékoľvek iné prostriedky na on-page SEO. V skutočnosti kvalitné vytváranie odkazov (vrátane akcií potrebných na odoslanie webových stránok pre spätné odkazy) súvisí presne s off-page SEO, ktorá je dôležitou súčasťou kompletného hádania o hodnotení vyhľadávačov v mierke. Znamená to, že každá webová stránka alebo blog by mali mať silný backlinkový profil prispievajúci k celkovému rastu, pokiaľ ide o budovanie vysokej autority, ako aj konečný cieľ ovládnuť SERP spoločnosti Google. Samozrejme, leva podiel na stratégii budovania odkazov zvyčajne potrebuje veľa času, a niekedy môže dokonca vyžadovať trochu peňažných investícií. Napriek tomu, silné prepojenie je v každom prípade dôstojným činom, ktorý sa vždy vyplatí, najmä z hľadiska dlhodobej perspektívy.

Rýchle výhry pre vašu Link Building

Ako som už povedal, budovanie kvalitného profilu spojenia by malo patriť medzi vaše najvyššie priority - computer repair shops in sunnyvale ca. Samozrejme, ak ste sa rozhodli predložiť webové stránky pre spätné odkazy alebo dokonca už všetko tam vonku na mieste - dobré pre vás! Ale to by nebolo dosť, aby ste si mohli vychutnať pekný kickstart pre spätný odkaz vášho webu. Vyskúšali ste adresáre pre konkrétne odvetvia a miestne obchodné adresáre na odosielanie webových stránok pre spätné odkazy? A ak stále váhate, čo pristupuje najskôr - tu sú. Nižšie uvádzam zoznam top linkovej taktiky, ktorá vám môže urýchlene priniesť merateľné výsledky v SEO.

Adresy miestnych firiem

Nie je potrebné hovoriť, že použitie lokálnych adresárov na odosielanie webových stránok pre spätné odkazy je pravdepodobne najlepší spôsob, ako začať budovať spätné odkazy. Ak pracujete s týmito základmi od najskoršieho počiatočného obdobia vašej webovej stránky alebo blogu - už ste na správnej ceste. Neváhajte zaplatiť určitý čas a úsilie, aby ste sa uistili, že ste zapísaní vo všetkých hlavných lokálnych adresároch. Zahrňte všetky potrebné informácie, ako napríklad miesto vašej firmy, pracovný čas, kontaktné údaje atď. Týmto spôsobom dostanete nielen cenný spätný odkaz, ale zlepšíte svoju viditeľnosť online pre miestnych vyhľadávateľov, rovnako ako celkovú výkonnosť vašej firmy v škále.

Priemyselné špecifické adresáre

Pozrime sa - tieto typy obchodných zoznamov sa môžu zdať nepríjemné,. Napriek tomu by sa nemali nikdy zanedbávať adresáre špecifické pre konkrétny priemysel, pretože sú stále skvelým spôsobom, ako posilniť váš potenciál budovania odkazov, keď sa vaša webová stránka alebo blog dostane naživo. Všimnite si však, že odosielanie do týchto adresárov bude trvať trochu viac času, ale nebojte sa. Najčastejšie takéto záznamy budú vyžadovať, aby ste dokončili registračnú procedúru ešte predtým, než konečne odošlete webovú stránku na spätné odkazy - ale vaše predvídateľné prínosy stojí za vynaloženie všetkého úsilia,.

Bottom Line

Pokúste sa vytvoriť možnosti pre vytváranie odkazov pomocou webových adresárov. Nezabudnite, že všetky vaše obchodné informácie by mali byť dobre zosúladené a úplne zosúladené s každým skartovaním obchodných údajov uvedených inde web. V opačnom prípade môžete čeliť určitým problémom zo strany hlavných vyhľadávačov, ako aj správny indexovací postup. Nakoniec pracujte nepretržite a uistite sa, že máte dvojitú kontrolu, či ste na správnom a úplne relevantnom mieste predtým, ako dokončíte každý postup podania na získanie týchto zaslúžených spätných odkazov.

December 22, 2017