Back to Question Center
0

Môže ma niekto naučiť, ako pridať spätné odkazy čo najjednoduchšie?

1 answers:

V skutočnosti je to proces vytvárania iného odkazu na vaše webové stránky alebo blog nie je tak ťažké, ako si myslíte. Uvádzajúc to v jednoduchom anglickom jazyku, budovanie odkazov v SEO znamená vzájomne prospešnú dohodu. Jednoducho povedané, znamená to, že dostanete spätné odkazy umiestnené na vlastných stránkach a poskytnete ich na oplátku. V skutočnosti je žiadosť o kvalitnú stratégiu budovania odkazov pravdepodobne nakoniec najlepším spôsobom, ako posilniť vašu všeobecnú stratégiu v oblasti SEO vo veľkom meradle. Ale predtým, ako vám ukážem, ako pridávať spätné odkazy - jednoducho a v pohode - dovoľte mi, aby som vám dal opatrnosť. Majte na pamäti, že nasledujúce tipy na budovanie odkazov sú v súčasnosti 100% platné. Nie je však zaručené, že to, čo nám dnes vyhovuje, zostane pre zajtra rovnaké. Takže nižšie sú momentálne iba praktické kroky. Dúfam, že vám pomôže pochopiť, ako pridať spätné odkazy na vaše webové stránky alebo blog - bez podstatných nákladov na výdavky, len zaplatíte svoj čas a úsilie.

Plán rozdávania blogov

Nie je nič mimoriadne, pokiaľ ide o zarábanie cenných spätných odkazov,. Všetko, čo tu potrebujete, je písať veľa a robiť to často. Uistite sa, že hlavné vyhľadávacie nástroje úspešne zaznamenajú vašu prítomnosť - nezabudnite poskytnúť pravidelné aktualizácie obsahu vášho blogu. Ja osobne odporúčam stávku na kvalitu, namiesto kvantity. Myslím tým, že písanie dvoch alebo troch článkov zabíjania je presne to, čo treba urobiť, aby ste pridali ďalšie spätné odkazy, ktoré slúžia vášmu pokroku. A nezabudnite - je tu celkom dobrá príležitosť použiť vaše hlavné cieľové kľúčové slová pre každý blogový príspevok. A samozrejme, pokúste sa preháňať s kľúčovými slovami, ak nechcete, aby vaše príspevky vyzerali ako spam. Ak tak urobíte, zvážte investovanie nejakého času do vytvárania odkazov prostredníctvom blogov hosťov, písania recenzií produktov a inteligentných komentárov, aspoň na zdrojoch tretej strany, ktoré majú najvyššiu relevanciu pre váš podnik alebo diskusiu o predmete.

Anchor Text a výskum kľúčových slov

Nie je potrebné povedať, že beží správne kľúčové slovo výskumu je pravdepodobne prvé miesto,. Pokiaľ ide o budovanie odkazov najmä, mali by ste vedieť, ako pridať spätné odkazy s pravou kotvou text. Ak chcete všetko na mieste, neváhajte a používajte službu Google AdWords alebo akýkoľvek iný nástroj na opätovné vykonanie kompletnej analýzy kľúčových slov - tentoraz výlučne na účely budovania odkazov. Vážne, pokiaľ ide o formovanie dokonale vhodného kotviaceho textu, sémantika má zmysel. Napríklad pomerne bežné pojmy ako "marketingové náklady sociálnych médií" môžu mať zdanlivo podobnú sémantiku. Napriek tomu sú dvere vždy otvorené pre zvýšenie vašej prevádzky - jednoducho sa mení jedno slovo alebo ideálne sa hodí.

Pevná architektúra a prepojenie webových stránok

Vždy odpojte niektoré interné odkazy smerujúce cez rôzne časti vašej webovej stránky alebo blogu. Odporúčame vám pridať odkazy na najnavštevovanejšie stránky a nastaviť primerané prepojenie s vašou domovskou stránkou alebo vstupnými stránkami. Samozrejme, tento typ odkazov nemá nič spoločné s rebríčkami vyhľadávania Google, prinajmenšom priamo. Napriek tomu je to stále veľmi dobrá príležitosť nielen vybudovať niektoré ďalšie odkazy, ale prispieť k robustnej architektúre webových stránok. Každopádne, vyvíjanie vašich webových stránok alebo blogov na dosť prístupné a užívateľsky prívetivé miesto by bolo dobrým rozhodnutím. Koniec koncov, môžete využiť dlhšiu pozíciu na vyššiu pozíciu - len preto, že vaša webová architektúra je užitočná a hovorí vítanému každému používateľovi, ktorý tam pristál Source .

December 22, 2017