Back to Question Center
0

ako. edu spätné odkazy môžu ovplyvniť vaše stránky SEO?

1 answers:

Edu spätné odkazy sú považované za najcennejšie, pretože pochádzajú z dôveryhodných a renomovaných domén. Používajú ich zvyčajne vysoké školy, vysoké školy, vysoké školy a iné vzdelávacie inštitúcie. Keďže prinášajú používateľom hodnotu, spoločnosť Google ich veľmi cení a hodnotí vysoko na úrovni SERP.

Trvalo veľa času a úsilia získať prístup k odkazom z takýchto webových stránok. Avšak výhodou je, že by ste nemali byť zrejme odborníkom v určitej oblasti vzdelávania, aby ste získali spätnú väzbu z neho na vašu stránku.

Ak sa snažíte získať kvalitu. edu spätné odkazy na vaše stránky, tento príspevok bude pre vás cenný, pretože tu zhromažďujem všetky najobľúbenejšie stavebné techniky.

edu backlink

Výhody. edu spätné odkazy

  • Google veľmi oceňuje všetky edu. domény a následne priláka vaše stránky ako vysoko assortative, ak získate externé odkazy z týchto domén;
  • Všetky vzdelávacie internetové zdroje sú vysokokvalitné a majú hodnotu pre používateľov;
  • Uvedenie odkazu na. edu doména, dostanete veľa cielenú prevádzku, ktorá bude ľahko konvertovať;
  • Získajte hodnotu a pravdivosť webových stránok.

Ako budovať kvalitu. edu spätné odkazy?

  • Štipendiá

Na vytvorenie dobrých vzťahov s univerzitami a strednými školami môžete poskytnúť svojim študentom granty a štipendiá.

Môžete začať vykonávať vyhľadávanie na webových stránkach vzdelávacích inštitúcií prostredníctvom služby Google alebo iných miestnych kanálov, ktoré vám môžu poskytnúť relevantné informácie o vašom dopyte. Uistite sa, že vybraná vzdelávacia inštitúcia má veľa návštevníkov alebo sa pýta, či má univerzita alebo škola komunitu. Oslovte ľudí, ktorí majú na starosti tieto komunity. Na základe vášho odvetvia alebo produktov, ktoré ste predajcovia, môžete poskytnúť. edu zdroje s rôznymi výhodami ako oplátka pre spätné odkazy. Napríklad, ak ste maloobchodné športové vybavenie, môžete ponúknuť štipendium pre študentov, ktorí vynikajú v športe. Ak ste schopní dostať niekoľko spätných odkazov. edu webový zdroj, ktorý je prinajmenšom relatívne relevantný pre vaše miesto na trhu, pridáte viac hodnoty do vášho spätného profilu.

  • Poskytnite zľavy študentom

Ak predávate niektoré produkty, ktoré môžu byť užitočné pre študentov v ich každodenných potrebách, potom sa môžete pokúsiť získať spätné odkazy za zľavy. Poskytnite študentom jedinečné návrhy a darčeky. Vaše produkty môžu byť stacionárne alebo softvérové ​​návrhy, ktoré môžu pomôcť študentom v sledovaní ich kurzu. Potrebujete požiadať univerzitného deána, aby vašu ponuku zverejnil na webovej stránke inštitúcie.

trust backlinks

  • Vytvorte obsah, ktorý bude zaujímať študentov

Nebudete mať kvalitné spätné odkazy,. edu weby, ak obsah vášho webu má pre čitateľov hodnotu. Nikto nechce s istotou čítať mizerný obsah.

Väčšina vzdelávacích inštitúcií udržiava blogy pre študentov. Môžete požiadať, aby ste na tomto blogu publikovali svoje relevantné články založené na výskume alebo publikovali inteligentné odpovede na otázky študentov Source .

December 22, 2017