Back to Question Center
0

Ako môžu automatické spätné odkazy ovplyvniť vaše stránky SEO?

1 answers:

V tomto článku sa s vami podelím o svoje skúsenosti s použitím generátora automatických spätných odkazov. Automatické spätné odkazy sú zvyčajne zlým nápadom pre vašu propagáciu na internete, ktorá láka vyhľadávacími nástrojmi ako spamovú aktivitu a môže zničiť vašu povesť značky, ako aj webové stránky.

Pre tých online obchodníkov, ktorí použili jeden z týchto programov na generovanie spätných odkazov, budem načrtnúť niektoré z najčastejších dôvodov využívajúcich tento typ SEO softvér ešte nie je tvoj najlepší nápad - trip through south america. Je to krátkozraký spôsob, ako robiť optimalizáciu pre vyhľadávače, ktorá môže spôsobiť prísne sankcie z vyhľadávačov. Čas a peniaze, ktoré investujete do tejto činnosti, by boli oveľa lepšie využívané pri stratégiách, ktoré sú priateľské pre vyhľadávače.

auto backlink

Vplyv automatického spätného odkazu na webovú stránku SEO

  • Primárnym účelom spätného odkazu je vytvorenie relevantného prepojenia medzi dvoma webovými zdrojmi 12)

    Veľa majiteľov webových stránok, najmä tých, ktorí sú noví v tejto sfére, si neuvedomujú, že kvalita a relevantnosť spätných odkazov sú dva najdôležitejšie aspekty budovania odkazov. Online SEO softvér sa nemôže sústrediť na cieľovú kvalitu a relevanciu, pretože obidva tieto aspekty vyžadujú zdravý rozum a profesionálny znalec. Preto počas kampane budovania odkazov treba čas a úsilie spojiť. Iba v tomto prípade prepojenie budovania kampane môže slúžiť ako zlepšenie vašej celkovej optimalizácie webových stránok a prinesie návštevníkom kvality odkaz na vaše stránky.

Vyhľadávacie nástroje veľmi oceňujú manuálnu optimalizáciu a snažia sa bojovať proti automatizovaným spôsobom optimalizácie webových stránok, ktoré sa týkajú nízkej kvality a spamu.

Bolo obdobie, kedy vlastníci webových stránok mohli ignorovať kvalitu externých odkazov, ktoré smerujú na ich domény. Bolo možné získať pozíciu webovej stránky získaním viac spätných odkazov. Situácia sa však stáva nekontrolovateľnou a spoločnosť Google zaviedla nové pravidlá hodnotenia. Podľa nich iba kvalitné organicky získané spätné odkazy môžu pozitívne ovplyvniť webové stránky.

seo backlinks

Takže otázkou je, prečo potrebujeme investovať čas a peniaze do automatizovaného softvéru na vytváranie odkazov, ak vyhľadávače naďalej bojujú proti taktike odkazu budovania.

  • Ak vaše stránky dostanú pokuty za používanie automatizovaného softvéru budovania odkazov, môže byť ťažké zvrátiť škody na vašom webe SEO

Mali by ste byť veľmi opatrní pri výbere softvéru pre váš odkaz budova, pretože tam veľa low-kvalitné podvodné SEO webových stránok, ktorých hlavným cieľom je pumpovať svoje peniaze von. Dôrazne odporúčam najať príkaz SEO odborníkov alebo urobiť všetko sami počas procesu vytvárania šťavy. V opačnom prípade všetky vaše náročné práce, investície do času a peňazí budú stratou času. Okrem toho riskujete, že dostanete od spoločnosti Google sankcie, ktoré bude ťažké zvrátiť.

V každom prípade, pre tých webmasterov, ktorí už používajú tento druh softvéru pre budovanie odkazov, uistite sa, že môžete skontrolovať všetky prichádzajúce odkazy a webové stránky, z ktorých prichádzajú. Navyše, celý proces by mal byť vedený profesionálnym SEO expertom, ktorý vám môže poskytnúť odkaz správu kedykoľvek budete potrebovať.

December 22, 2017