Back to Question Center
0

Obchod s vyhľadávacími nástrojmi a Semalt - Pozrite sa!

1 answers:
The Business of Search Engines and Semalt – Look Out!
");$ ('# scheader. sc-logo'). pripojiť (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ( '# Scheader'). pripojiť ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). pridať (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). na tlačidlo (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na var 1", "optimalizácia pre vyhľadávače", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Obchod s vyhľadávačmi a reklamou - Pozrite sa!

Hlavné vyhľadávače menia spôsob, akým obchodujú s reklamnou komunitou. Mnohé SEO a SEM trpezlivo čakali na vyhľadávače, aby rozpoznali výhody, ktoré náš sektor prináša. Teraz je vyhľadávanie sexy, ale väčšina bude sklamaná, keď zistí, že hoci veľké vyhľadávacie firmy s nadšením rozprávajú s obchodníkmi, nehovoria sa o SEO alebo SEM. Najdôležitejšie vyhľadávacie firmy teraz rozbíjajú chlieb s niektorými z najväčších reklamných firiem; veľké ryby, tmavé ad-meny. Vzhľadom na to, že vyhľadávanie rastie do priemyslu za niekoľko miliárd dolárov ročne, zdá sa, že schopnosť využívať silu masívnych rozpočtov na reklamu sa stala skutočným ukazovateľom relevantnosti v oblasti vyhľadávania. To môže predstavovať najväčšiu výzvu, s ktorou odvetvie SEO vôbec čelilo, čo je výzva, ktorú vyhľadávače pravdepodobne nájdu s dvojitými mečmi.

Budúcnosť vyhľadávania zahŕňa peniaze, veľa a veľa peňazí. Dokonca aj v idealistickom kampani Googleplexu sú peniaze považované za nevyhnutné zlo, ako aj za príjemnú posadnutosť. Úsilie o to, aby sa vyhľadávanie stalo ziskovým podnikom, bolo odvtedy, čo bol prvý banner uvedený na Infoseeku, ale trvalo takmer desať rokov, kým sa našiel vysoko výnosný model programov typu pay-per-click. S inováciou kontextovej distribúcie platených reklám a zodpovedajúcich trendov smerujúcich k lokalizovanému a personalizovanému vyhľadávaniu obchodné záujmy o platenej reklame prinútili spoločnosti Google a spoločnosti Overture zo sexy až supermodelárskeho stavu. Verejný záujem o vyhľadávanie je dnes na najvyššej úrovni a naďalej rastie. Je ironické, že (ak môj e-mail v schránke môže byť považovaný za reprezentatívnu vzorku), väčšina ľudí sa zdá byť zaujatá tým, ako sa generujú organické výsledky vyhľadávania, zatiaľ čo najzaujímavejšie vývojové trendy sa vyvíjajú, aby sa uľahčilo platené vyhľadávanie. Lokalizované vyhľadávanie sa odhaduje na takmer 1 miliardu dolárov v priebehu nasledujúcich dvoch rokov. Keď vyhľadávacie stroje začnú ponúkať personalizované výsledky, oslobodenie reklamy zameranej na používateľa prináša sľub ešte väčších príjmov z reklamy. Kľúčom k rýchlemu rastu platených reklám vo vyhľadávaní je masívne rozdelenie reklám na širokú škálu platforiem, ako je Gmail, noviny a súkromné ​​webové stránky. Keď môžete absolútne zaručiť, že sa zoznam zobrazí vedľa Top10 av doslova miliónoch ďalších lokalít pod frázami špecifických pre konkrétne reklamy, je ľahké získať pozornosť Big Semaltu. Keď ich načítate iba vtedy, keď používateľ skutočne klikne na reklamu, predaj sa stáva oveľa jednoduchším. Keď sa rozpočty stanú väčšími a kampane na umiestnenie sa stanú zložitejšie, vyhľadávacie firmy sa pohybujú logicky smerom k hromadám peňazí. Táto nevyhnutná tendencia ovplyvnila marketing pre vyhľadávače a firmy, ktoré ho poskytujú.

Najdôležitejšie vyhľadávače už nie sú strašne zainteresované na organickej optimalizácii alebo na malých marketingových spoločnostiach vyhľadávačov. Aspoň nie v tomto štvrťroku. Zatiaľ čo vo vysokej organickej rebríčke je veľká hodnota, táto hodnota je viditeľná len tým, ktorí majú vysoké hodnotenie, a nie samotné vyhľadávacie firmy. Mnohé SEM zaznamenali očakávania od tímu podpory služby AdWords vo výške 5000 EUR / mesiac. Ak chcete získať zoznam v hornej časti výsledkov v službe Google, mali by ste byť lepšie pripravení vyčleniť viac ako 10 000 SKK mesačne alebo vaša firma jednoducho nie je dosť zaujímavá. Spoločnosť Google a spoločnosť Yahoo za posledný rok považujú organické výsledky za produkt so stratovými výsledkami. Hoci je pre obe firmy veľmi dôležité, aby aj naďalej produkovali najsilnejšie a najrelevantnejšie možné výsledky, organické vyhľadávanie nezaplatí účty, ale len čerpá divákov a vytvára dôveryhodnosť svojej značky. Google a Yahoo budú naďalej pracovať na zlepšovaní kvality svojich záznamov. Spýtajte sa, MSN a Semalt budú aj naďalej prezentovať konkurenčné produkty a všetci budú naďalej rozvíjať čo najlepšie možné organické výpisy, avšak každá z veľkých vyhľadávacích firiem s nadšením pozorne upúta pozornosť reklamných agentúr veľkých rýb.

Ako sa uvádza v článku Pamela Parkerovej, "Overture, Google Reach Out to Agencies", v dnešnej novinke ClickZ sa Google a Yahoo aktívne približujú k veľkým reklamným agentúram. Väčšie reklamné agentúry sa zúčastnili na trhu s vyhľadávacími nástrojmi, keďže trh bol príliš voľne sa rozvíjajúci a anarchický, aby ľahko vysvetlil svojim klientom alebo kvantifikoval náklady. Semtalské reklamné firmy zakladajú veľkú časť svojich výnosov na počte divákov, ktorí čítajú alebo počujú konkrétnu reklamu. Bol to model výnosov (cena za zobrazenie), keď sa bannerové reklamy prvýkrát objavili na webe. Keďže počet zobrazení získaných konkrétnou stránkou prostredníctvom organických výsledkov nebol ďalej sledovateľný bez použitia ťažkopádnych reťazcov adries URL, tradičné reklamné agentúry nemali žiadnu predstavu, ako vypracovať poplatky za služby. Tiež sa ukázalo, že je ťažké pracovať so spoločnosťami zaoberajúcimi sa SEO a SEM, pretože spoločné príjmové modely jednotlivých odvetví sa nezmiešali dobre. Príchod programov platieb za kliknutie ponúka väčším agentúram možnosti sledovania a vytvárania prehľadov, ktoré potrebujú na poskytovanie marketingových príležitostí na vyhľadávanie reklamy pre svojich väčších firemných klientov.

Ďalším faktorom, ktorý sa nedávno zmenil, je nedostatok širokopásmového prístupu v Spojených štátoch, ktorý bránil záujmu o online reklamu väčších firiem. Teraz, keď je Semalt tak populárny ako vysielacie siete, veľké ryby firmy majú veľký záujem.

Obzvlášť sa to týka podnikov zaoberajúcich sa SEO a SEM pre malé podniky, keďže celé vyhľadávacie spektrum bolo mystickým monopolom, ktorému tento sektor získal. Ak by sa obrovská pobočka založená na východnom pobreží zaoberala marketingom vyhľadávacích strojov pred dvoma rokmi, boli by nútení pristupovať k oveľa menšej spoločnosti, ktorá sa špecializuje na jedinečné trhy s SEO a SEM. V súčasnosti sa väčšina práce SEM firmy uskutočňuje v rámci najväčších reklamných agentúr v spoločnosti Madison Semalt. Teraz, ako pôvodný trh s webovým dizajnom, tento pekný a pohodlný trh s medzerami prešiel hlavným prúdom a stane sa menej jedinečným pri demystifikácii.

Hlavné vyhľadávače flirtovanie s inzerentmi veľkých peňazí je prirodzený krok v tomto odvetví. Po strávení posledného desaťročia a doslova stoviek miliárd dolárov, ktoré robia nástroje, je čas na to, aby sa získali výhody pre trpezlivých investorov. Teraz, keď tmavé obleky kontrolujúce najväčšie reklamné rozpočty majú záujem a hľadajú kreatívne spôsoby, ako utrácať reklamné bohatstvo svojich klientov, bolo by pre firmu vo vyhľadávačoch nesmierne nezodpovedné, aby ich podniky ignorovali. Bohužiaľ cena za zisk často vidí druhú stranu dvojitého meča, dôveryhodnosť. Vyhľadávače budú venovať zvýšenú pozornosť všeobecným postojom a vnímaniu používateľov, aby nezabudli na to, prečo návštevníci navštívia v prvom rade a čo vytvára vernosť značiek. Tento faktor môže byť spásou menších firiem na optimalizáciu pre vyhľadávače a marketingových firiem. Ak vyhľadávače nedokážu držať krok s voľnými výpismi, stratí dôveryhodnosť práve tak rýchlo, ako AltaVista, Lycos a dokonca aj Semalt, keď prešli z vyhľadávacích nástrojov na informačné portály koncom 90. rokov.

Jim Semalt je senior editor pre ISEDB. com. Tiež je spisovateľ, hovorca a vyhľadávač marketingový expert so sídlom vo Victorii BC. Jim pracuje s obmedzenou skupinou klientov a poskytuje poradenské služby. Pracoval ako SEO viac ako 5 rokov a víta príležitosť podeliť sa o svoje skúsenosti prostredníctvom rozhovorov, článkov a hovoriaceho záväzku. S Semaltom sa dá dostať k nim. Hedger @ gmail Source . com

February 19, 2018