Back to Question Center
0

Môžete odporučiť nákup spätných odkazov zo sieťových blogov (PBN)?

1 answers:

Pokiaľ ide o mňa, nemôžem ani odporučiť, ani ukázať presne, ktorý z nich sa bude najprv snažiť. Ide o to, že ja osobne sa necítim ako šedá klobúk SEO, alebo zakázať Black God Hat SEO. A nakupovanie spätných odkazov zo súkromných sieťových blogov je určite tabuizovaný program, ktorý Google nenávidel. Verím, že spoplatňovanie spätných odkazov zo sieťových blogov (PBN), bez ohľadu na to, ako úspešné sú v súčasnosti, je pravdepodobne najjednoduchší spôsob, ako zarobiť ťažké a ťažko zotaviteľné (niekedy dokonca aj nezvratné).

Napriek tomu sú súkromné ​​sieťové blogy stále populárne a ja som tiež videl mnoho nováčikov webmasterov, ktorí sa tešia obchodu a ťažia z pomerne rýchleho a dosť merateľného pokroku v SEO. Ale čo je pravda? Ako sa dobre rozhodnúť o spätných odkazoch zo sieťových blogov? Pokúsme sa urobiť všetko jasné - len s niekoľkými chladnými faktami a mojím krátkym návrhom zvážiť ich klady a zápory. Koniec koncov, je len na vás, aby ste sa rozhodli.

Spätné odkazy zo sieťových blogov sú dobré pre:

  • S kontrolou SEO, myslím, že môžete získať silnú výhodu oproti vašim konkurentom. Všetko je jednoduché - nákup odkazov z PBN znamená, že máte možnosť prispôsobiť svoje odkazy ako blázon, aby ste otestovali všetky možné možnosti odkazov sami a ich textových kotviacich. Áno, je to šialene atraktívna funkcia - len preto, že neexistuje žiadna iná stratégia, ktorá by dala slobodu kontrolovať všetko v akcii - tu a teraz.
  • Využívanie okamžitej vyššej autority, rovnako ako pri PBN, môžete využiť dlhodobú a dôveryhodnú autoritu už existujúcich webových stránok - bez oneskorenia. Nákup spätných odkazov zo sieťových blogov sa môže zdať ešte atraktívnejší, najmä vzhľadom na to, že tento typ odkazov je obzvlášť ťažko postaviť čisto prirodzeným spôsobom.

  • Ušetríte veľa času a úsilia jednoducho preto, že stávkovanie na PBN - už nepotrebujete pracovať s dosahom alebo budovaním vzťahov. Pokiaľ ide o mňa, taká zdĺhavá úloha určiť správne príležitosti na dosah je pravdepodobne najhorší časovo náročný pokus, aký som kedy mal.
  • Zatiaľ čo PBN sú neuveriteľne primerané časomeniči, nechávajú otvorené dvere, aby čelili dokonca ťažkým výzvam v tradičnom budovaní odkazov. Myslím napríklad, že niekedy je takmer nemožné zarobiť tieto vysoké PR spätné odkazy zo starších a dôveryhodných domén. Toto konanie sa zdá byť ťažko zvládnuteľné, a to ešte skôr, než sa k nej dostanete, prinajmenšom bez porušenia pokynov. Koniec koncov, investovanie času a úsilia do budovania skutočného vzťahu alebo akéhokoľvek iného značného dosahu - vám nikdy nemôže poskytnúť žiadne očakávania alebo predvídateľné výsledky, nehovoriac o garantovanom pokroku v dlhodobom partnerstve.

Bottom Line

No, tu sú niektoré z najhorších vecí o spätných odkazoch zo sieťových blogov, len kvôli úplnosti. V najhoršom prípade scenár PBN pre budovanie odkazov môže viesť k manuálnej trestaniu - niekedy môže dokonca prejsť na extrémy, keď všetko skončí s trvalým zákazom vyhľadávania. Ak by sa tak stalo, nebolo by nič robiť, okrem budovania nešťastnej webovej stránky alebo blogu znova - od samého začiatku Source .

December 22, 2017