Back to Question Center
0

Aké sú spôsoby, ako vytvoriť zoznam vysokorýchlostných odkazov na PR?

1 answers:

Všetky firmy založené online potrebujú silnú marketingovú stratégiu na indexovanie na prvej alebo druhej stránke s výsledkami vyhľadávania. Každá stratégia optimalizácie pre vyhľadávače vyžaduje množstvo spätných odkazov. Vzhľadom na posledné aktualizácie Google musia byť tieto spätné odkazy vysoko kvalitné a prichádzajú z najvyšších webových stránok - gonfiabile scivoloni. Všetky ostatné spätné odkazy sa považujú za nekvalitné a spamové. To je dôvod, prečo každý webmaster musí byť veľmi opatrní o kvalite spätných odkazov, ktoré stavia kvalitu prichádzajúcich liniek určiť, kde sa vaše stránky zaradia vo vyhľadávačoch pre konkrétne kľúčové frázy.

Takže otázkou je, ako vytvoriť vysoký PR backlink stránky zoznam bez straty veľa peňazí a úsilie?

Pokiaľ ide o optimalizáciu webových stránok vo vyhľadávačoch, pravidlo 4 V je najlepšie:

 • )

Počet odkazov, ktoré ukazujú na váš webový zdroj. Je to stále významný faktor hodnotenia. Avšak, musíte mať na pamäti, že veľa spätných odkazov z spamových webových stránok, nebude vám to zisk.

 • Variety

Rozmanitosť zdrojov, ktoré používate na účely budovania odkazov. Čím viac, tým lepšie, ako ukazuje Google, koľko webových stránok priláka vašu doménu ako renomovaných a odkazov stojí za to.

 • Rýchlosť

Rýchlosť dostanete odkazy na vaše stránky. Spoločnosť Google ju môže nájsť podozrivým, ak si vytvoríte veľa spätných odkazov cez noc. Namiesto toho by ste mali pravidelne vytvárať kvalitné prichádzajúce odkazy.

 • Verbiage

Text kotvy na odkaz na vašu stránku. Tento text musí byť dobre navrhnutý, zachytáva a obsahuje jeden z vašich cielených hľadaných výrazov.

Zoznam vysokokapacitných stránok pre spätné odkazy na kvalitu budov

Nasledujúce stránky sú ideálnym východiskovým bodom pre akúkoľvek spätnoväzbovú kampaň:

 • Facebook
 • Je to vysoká sociálna platforma PageRank, ktorá poskytuje majiteľom webových stránok množstvo príležitostí na podporu podnikania. Jednou z nedostatkov tejto platformy je skutočnosť, že majú politiku budovania odkazov "bez dodržania". Znamená to, že získané spätné odkazy z Facebooku neprenášajú žiadnu odkazovú šťavu do vašej domény. Spätné odkazy z tohto zdroja však môžu urobiť váš profil odkazov dôveryhodnejší a autoritatívnejší v očiach spoločnosti Google.

  • YouTube

  Je webová stránka PR9, ktorú vlastní spoločnosť Google. Poskytuje webmasterom aj spätné odkazy dofollow a nofollow. Môžete vytvoriť spätné odkazy vo vašom firemnom profile alebo popis videa. Všetky ostatné odkazy budú nofollow. Dobrou správou je, že môžete prepnúť kanál YouTube na jediný odkaz PR5 na PR6. Môže to pozitívne ovplyvniť vaše hodnotenie.

  • Google+

  Google+ je webový zdroj PR8. Je to odpoveď Google na Facebook. Tu môžete vytvoriť aspoň jeden spätný odkaz na vaše stránky. Je to vynikajúca príležitosť na zvýšenie vášho rebríčka, keďže spoločnosť Google túto platformu používa ako súčasť svojho algoritmu. Z tohto dôvodu je dôležité vytvoriť na Google+ stránke, ktorá obsahuje kotvový text s cieleným vyhľadávaným výrazom v oblasti Profil / Informácie.

  December 22, 2017