Back to Question Center
0

Je možné získať spätné odkazy od webových stránok PR10?

1 answers:

Pravdepodobne to znie príliš dobre, aby to bola pravda. Všetko je však skutočné, ak máte chytrý prístup k problému. Musíte si uvedomiť, že existuje veľa príležitostí na získanie PR 10 spätných odkazov každý deň. Všetko, čo potrebujete, je udržať oči a uši otvorené, vždy pokračujte v hľadaní nových možností budovania odkazov - staccionata in plastica per bimbi. Je rozumné vyskúšať efektívnejšie techniky budovania odkazov ako blogy pre návštevníkov alebo odkazy na komentáre, aby ste získali vysoké prichádzajúce odkazy.

Poďme diskutovať o možných spôsoboch, ako získať PR10 spätné odkazy. Niektorí správcovia webu majú tendenciu veriť, že jediný spôsob, ako získať kvalitné prichádzajúce odkazy, je produkovať fantastický obsah. Ak je váš obsah užitočný, získate externé odkazy organickej kvality. Je to však ďaleko od reality. Nakoniec to bude fungovať, ale kto má tak dlho čakať. Ďalšou bežnou metódou na vytváranie spätných odkazov PR10 je vytvoriť skvelý obsah a urobiť kampaň na dosah v rámci vašej tržnej medzery, v ktorej sa pýta majitelia webových stránok a blogeri, aby sa k vám pripojili.


Avšak obidva tieto stratégie budovania odkazov nie sú v skutočnosti účinné. Po prvé, nie je ľahké vytvoriť fantastický obsah, ktorý používateľom poskytne informácie, ktoré nikdy predtým nepočuli. Trvalo veľa času a úsilia na vytvorenie takéhoto kvalitného obsahu. Ďalším problémom je, keď váš obsah nie je prepojený hodným spôsobom. V takom prípade môžete počítať s strednými alebo nízkou kvalitou webových zdrojov. Aktivity v týchto situáciách nefungujú. Navyše, myšlienkoví vplyvcovia dostávajú početné žiadosti o možnosti budovania odkazov každý deň. Vo väčšine prípadov iba preskočia vaše požiadavky bez čítania obsahu.

Perfektné riešenie a mimochodom moje životné krédo je robiť všetko sami bez toho, aby ste sa spoliehali na iných. Pozrime sa bližšie na to, ako to funguje.

Vytvorte si vlastné spätné odkazy

Môže to znieť blázon, ale môžete vytvoriť svoje vlastné spätné odkazy na iných webových zdrojoch. Napríklad mám záujem o webové zdroje PR 10 ako Google, Reddit, Facebook, LinkedIn, YouTube a ďalšie. Tieto stránky vám umožnia vytvoriť si vlastné kvalitné, relevantné spätné odkazy a zlepšiť poradie vašich stránok. Nemôžete len dať svoj odkaz na tieto populárne webové platformy. Musíte vytvoriť správnu, vysokokvalitnú a relevantnú prítomnosť na jednom z týchto lokalít a až potom necháte spätné odkazy. Musíte vytvoriť dobrý profil a vyplniť ho s maximálnymi relevantnými informáciami. Vašou hlavnou úlohou je vytvoriť veľa obsahu, ktorý je relevantný pre váš odkaz. Týmto spôsobom vytvoríte váš odkaz silný a kontextový.

V ďalšej fáze musíte vytvoriť prepojenia medzi všetkými webovými zdrojmi, na ktorých je vaša stránka prítomná. Ak napríklad publikujete nový príspevok na Facebooku, musíte sa k nemu pripojiť z vašich LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter a iných účtov. A naopak, aby všetky stránky sami mali spätné odkazy. V dôsledku toho získate skvelé PR 10 spätné odkazy vašou snahou bez výdavkov cent.

December 22, 2017