Back to Question Center
0

Môžete mi pomôcť pochopiť hlavné výhody vysokých stránok PR pre spätné odkazy?

1 answers:

Samozrejme, ak chcete vychutnať skutočný, merateľný pokrok v SEO, je nevyhnutné vytvoriť kvalitný profil odkazov na vaše webové stránky alebo blog. V súčasnosti existujú tri hlavné faktory, ktoré robia "ideálny" profil spätných odkazov - ich relevantnosť, pluralita a kvalita. Zdá sa, že všetky odkazy na kvalitu sú postavené prirodzenou cestou a prichádzajú len z dôveryhodných zdrojov s vysokým PageRankom, autoritou domény, autoritou stránky atď.Znamená to však, že musíte vybrať iba vysoké webové stránky pre spätné odkazy?

Verím, že nie, nie. Prečo tak? Len preto, že skutočné veci sú trochu zložitejšie. Myslím tým, že toľko vysokých webových stránok pre spätné odkazy, ako je to len možné, vám nikdy nenechá dostať kdekoľvek. Vážne, môžeme ľahko získať nový PR9 alebo možno aj PR10 backlink, napríklad z WordPress. Všetko je možné dokončiť len pár minút - a skončíte. Takže by takýto backlink mohol byť prínosom, ako si myslíte? V skutočnosti nič neoveruje novo umiestnený spätný odkaz. Myslím tým, že každý samostatný spätný odkaz bude takmer nulový a neplatný, pokiaľ sa nestane organickou súčasťou dobre diverzifikovaného profilu odkazov. Preto odporúčam staviť sa na plurality, aby ste vytvorili prepojenia s mnohými miestami od seba, ktoré by mali mať rozmanitosť rôznych metrík, samozrejme vrátane ich nerovnakých výsledkov PageRank.

Napriek tomu je stále veľmi dôležité mať dostatočný počet vysokých PR webových stránok pre spätné odkazy. Ide o to, že hlavné vyhľadávacie nástroje ako samotný Google používajú súbor troch hlavných faktorov (tj. e. , relevantnosť, rozmanitosť a kvalita - čiastočne prispievaná k vlastníctvu PR) na určenie skutočnej váhy a platnosti každého spätného odkazu v profile vášho webu. Zvážte nasledujúce hlavné výhody využívania vysokorýchlostných webových stránok pre spätné odkazy. Majte však na pamäti, že ich budete môcť vychutnať len vtedy, ak máte kvalitný a čisto relevantný obsah.

Hlavné prínosy vysokých PR spätných odkazov:

  • Docela autoritatívny vzhľad vašej webovej stránky alebo blogu z pohľadu hlavných vyhľadávačov, ako je Google ako aj Yahoo a Bing.
  • Potenciálne významnejšia návštevnosť vytiahnutá na vaše webové stránky, samozrejme vzhľadom na to, že váš najkvalitnejší a čisto relevantný obsah je dostatočný na to, aby prilákal nejaký záujem zo strany skutočných používateľov, prípadne na návštevu vašej webovej stránky alebo blogu.
  • Silnejšia autorita a dôvera ostatných autoritatívnych zdrojov spojených s webovými zdrojmi s vysokým PageRankom bude spoločnosťou Google považovaná za významný signál pozitívneho poradia, a preto za to, že vaša webová stránka alebo blog stojí za to, SERPs.
  • Samotná pozícia s vysokým vyhľadávaním poskytuje dobrý potenciál na čerpanie zvýšenej návštevnosti webových stránok, čo znamená, že zelené svetlo sa prejavuje širšou expozíciou pri vyhľadávaní na internete a súčasne mení vašich potenciálnych zákazníkov na skutočné, čo v konečnom dôsledku do väčších predajov v rozsahu.
  • Vytvorte lepšiu informovanosť verejnosti, bežne zvyšujte svoju prítomnosť na internete a prispievajte k slávnejšej značke vašej firmy Source .
December 22, 2017