Back to Question Center
0

Kde nájsť vysoký zoznam PR spätných odkazov?

1 answers:

Edu domény sú považované za najvýkonnejšie na webe. Spätné odkazy, ktoré pochádzajú z týchto stránok, majú pre prepojené webové zdroje veľa autority a hodnoty.

Edu spätné odkazy sú odkazy, ktoré pochádzajú z vysoko-autoritatívnych vzdelávacích webových zdrojov. Spoločnosť Google priťahuje takéto prepojenia ako dôveryhodné a autoritatívne a dáva kredit prepojenej doméne. Inými slovami, niekoľko kvalitných edu spätných odkazov môže priniesť väčšiu hodnotu na vašu stránku ako tisíce odkazov nízkej alebo strednej kvality - surveillance covert equipment. Môžu výrazne zvýšiť vaše hodnotenie a pomôcť vám dostať sa na stránku s výsledkami vyhľadávania.

Domény edu sa spravidla nedajú ľahko získať a iba tí, ktorí majú certifikované vzdelávacie zariadenie, môžu vytvárať svoje webové zdroje na doménach edu. Navyše najväčšie množstvo edu domén je už dosť dlho. Webové zdroje, ktoré existujú na webe dlhú dobu, majú veľa prichádzajúcich odkazov a následne vysokú hodnotenie PageRank. Z tohto dôvodu má zmysel vytvoriť zoznam spätných odkazov pre edu. Pokiaľ ide o mňa, spoločnosť Google sa prikláňa k edu doménam. Musíte však tvrdo pracovať pod vaším obsahom, optimalizáciou stránok a povedomím o značke, aby ste získali spätné odkazy pre edu. Preto sa vzdelávací obsah založený na výskume remesiel a verí, že zameranie sa na získanie niektorých úctivých spätných odkazov na účely optimalizácie vyhľadávacích nástrojov vám môže pomôcť lepšie zaradiť.

Spôsob, ako získať zoznam edu backlinks

Niektorí webmasteri sa domnievajú, že je takmer nemožné získať edu spätné odkazy zadarmo. Početné prekážky nenechajú správcom webových stránok vytvárať prichádzajúce odkazy na spätné odkazy pre edu. Je ťažké prísť s obsahom, je bolestivé dodržiavať všetky požiadavky a iné smiešne dôvody, ktoré udržiavajú majiteľov webových stránok mimo edu odkaz na budovanie možností.

V skutočnosti je však všetko oveľa jednoduchšie. Ak viete, čo robíte, získať spätné odkazy na edu nebudú komplikované. Avšak, najprv musíte prísť s efektívnou linkou budovanie taktiky a ísť za nimi. Prediskutujme niektoré z nich.

Jedná sa o jeden z najjednoduchších spôsobov, ako získať odkazy z akýchkoľvek oblastí, vrátane vzdelávacích zdrojov. Stránky Edu sú veľké na zdrojových stránkach. To môže byť prospešné pre webmasterov, ktorí vedia, čo robia. Určite musíte byť v špecifických výklenkoch na použitie tejto techniky odkazu budov. Napríklad, ak je vaša firma umiestnená v oblasti fitness, môžete ju využiť. Poskytnite vyhľadávanie Google pomocou nasledujúcich dopytov: "site:. edu fitness + inurl: zdroje, "" stránky:. edu štíhle diéty + inurl: odkazy, "atď. Týmto výskumom získate zoznam webových zdrojov edu. Potrebujete kontaktovať týchto majiteľov webových stránok alebo administrátorov a povedať im o príslušnom webovom zdroji s obrovským množstvom informácií o danej téme.

Táto budova odkazov je dobrá, mali by ste si však uvedomiť, že ďaleko od všetkých ľudí bude odkazovať na vašu stránku alebo obsah. Existuje riziko, že významné percento webmasterov jednoducho preskočí váš návrh. Avšak, potrebujete to primerane, pretože táto metóda je jednoduchá a nevyžaduje veľa času. To je dôvod, prečo každý odkaz, ktorý dokážete zachytiť týmto spôsobom, je pre vás vyhranený.

December 22, 2017