Back to Question Center
0

Je možné dostať dofollow spätné odkazy s voľným zoznamom HQ?

1 answers:

Tento článok je navrhnutý tak, aby zobrazoval webmasterom najjednoduchšie spôsoby, ako vytvoriť vysokú kvalitu sledovať spätné odkazy. Existujú staré triky, ale stále existujú práce ako mágia pre každého majiteľa webových stránok, ktorí chcú vytvoriť vysokú autoritu, nasledujú spätné odkazy, aby získali relevantnejšiu a cielenejšiu návštevnosť. Začnime s niektorými základnými teóriami o budovaní odkazov.

Aké sú spätné odkazy v SEO?

Spätné odkazy sú odkazy, ktoré smerujú na vaše stránky z iných webových zdrojov prostredníctvom rôznych kanálov. Čím viac iných autoritatívnych blogov spomína alebo sleduje vašu webovú adresu, tým vyššia bude kvalita vašich stránok. Spätné odkazy slúžia ako SEO poradie faktor, z ktorého môžete zaradiť svoje cielené hľadaný výraz rýchlo, ak budete stavať niektoré vysoké alebo aspoň stredne kvalitné spätné odkazy. Prichádzajúce odkazy majú dve podkategórie - dofollow a nofollow spätné odkazy. Je dôležité porozumieť rozdielu medzi týmito dvoma kategóriami, aby sme vytvorili kampaň s budovaním odkazov.

  • Dofollow spätné odkazy

Dofollow spätné odkazy sú tie, ktoré dávajú vašu adresu URL stránky s konkrétnou značkou, f. e. (rel = "dofollow") alebo jednoduchým odkazom tiež znamená spätné odkazy. Tento druh spätných odkazov má určitú hodnotu pre prepojený webový zdroj, ktorý prenáša všetku návštevnosť, ktorá prechádza na webové stránky.

  • Nofollow spätné odkazy

Nofollow spätné odkazy sú tie, ktoré dávajú váš webový zdroj URL odkaz s no-nasledujúca značka, f. e. (Rel = "no-nasledovať"). Je dôležité vložiť tag rel, ak nechcete nasledovať niekoho odkaz.

Teraz, keď poznáte rozdiel medzi linkami dofollow a nofollow, je načase diskutovať o najlepších príležitostiach na vytvorenie zoznamu spätných odkazov dofollow.

Spôsoby vytvorenia zoznamu spätných odkazov dofollow

Existuje niekoľko praktických a bezplatných spôsobov, ako vytvoriť zväzky prichádzajúcich odkazov a zlepšiť stránky stránky rank.

  • Facebook

Je to efektívna metóda budovania odkazov, ktorú nemôžete ignorovať. Facebook je stránka PR9 (takmer najvyššia), ktorá môže pomôcť vášmu webu získať viac právomocí od spoločnosti Google.

Ak chcete získať spätné odkazy na Facebooku, musíte na stránku pridať statický HTML. Pomáha vytvárať skvelé vlastné karty iframe. Týmto spôsobom otvoríte kartu stránky, v ktorej musíte vybrať svoju Facebook stránku. Potom budete musieť kliknúť na kartu Nastavenie a presmerovať svoju statickú HTML aplikáciu podľa indexu. html časť. Tu je potrebné pridať kód HTML a vložiť tam webovú stránku relevantnú pre vašu stránku. Ak chcete dokončiť tento proces, musíte kliknúť na tlačidlo Uložiť a publikovať. Takže teraz máte vhodnú spätnú väzbu z jednej z najpopulárnejších sociálnych médií.

  • YouTube

Spravidla YouTube poskytuje nofollow spätné odkazy. Existujú však aj niektoré prípady, ktoré vám pomôžu dosiahnuť váš spätný odkaz v nasledujúcom zozname s jedným ďalším vysokým PR prichádzajúcim odkazom. Musíte nájsť nejaké najvyššie hodnotené videá YouTube, ktoré súvisia s obsahom vašich webových stránok a potom uviesť svoje odkazy v komentároch, ktoré sú Source .

December 22, 2017