Back to Question Center
0

Aké sú zdroje TOP 10 webových zdrojov na generovanie spätných odkazov?

1 answers:

Vytváranie kvalitného a pútavého obsahu je nepochybne najlepší spôsob, ako získať bezplatné a organické spätné odkazy na vaše stránky. Používatelia sami zdieľajú svoj obsah na webe a pridávajú viac očí do vyhľadávačov. Môžete však výrazne zlepšiť svoj profil spätnej väzby budovaním odkazov na webových stránkach TOP10 Google. Tieto webové zdroje majú najväčšiu PageRank a najvyššiu autoritu na webe. Zatiaľ čo väčšina webmasterov a SEO špecialisti si myslia, že je nemožné získať odkazy z takých kvalitných webových zdrojov, v skutočnosti je všetko oveľa jednoduchšie - real drivers license for sale. Môžete získať spätné odkazy z TOP 10 webových zdrojov zadarmo. Všetko, čo potrebujete, je byť pozorné a postupujte podľa nášho sprievodcu budovaním krátkych odkazov. Takže pokračujme.

TOP 10 kvalitné backlink stránky

 • Google Plus

Google Plus je sociálna platforma vo vlastníctve spoločnosti Google. Následne má najvyššiu hodnotu PageRank. Tu môžete vytvoriť ako dofollow (indexované vyhľadávacími prehľadávačmi), tak aj nofollow (nie indexované vyhľadávacími prehľadávačmi) spätné odkazy.

Ak chcete získať spätné odkazy v službe Google Plus, musíte postupovať podľa týchto krokov:

 • Vytvorte si kompletný profil v službe Google+.
 • Kliknite na tlačidlo Profil a vyberte položku O sekcii. Tu nájdete sekciu stránok.
 • Kliknite na tlačidlo Pridať v oblasti odkazu. Takto budete mať možnosť pridať adresu URL vašej lokality.
 • Posúvaním stránky nadol si všimnete prispievateľa, kde by ste mali zopakovať vašu značku a adresu URL.
 • Ak chcete všetko uložiť, kliknite na tlačidlo OK.
 • Ak chcete získať návštevnosť z týchto odkazov, kliknite na ikonu zámku v časti "Odkazy" a "Prispievateľ na adresu. "Tu je potrebné zmeniť súkromný pohľad na verejný.

To je všetko. Teraz máte spätné odkazy od jednej z najvplyvnejších platforiem na Google.

 • Facebook

Facebook je globálne populárna sociálna sieť s komplexnými štatistickými indexmi. Má 9 PageRank a 2 Alexa Rank. Celkový počet spätných odkazov, ktoré ukazujú na Facebook, je viac ako 7 miliónov. Každý deň sa milióny nových používateľov z celého sveta zaregistrujú na Facebooku a to isté používajú ľudia denne. Inými slovami, Facebook je jednoducho najväčšou spoločenskou platformou na svete, ktorá poskytuje podnikom vynikajúce možnosti budovania odkazov.

Ak chcete získať spätné odkazy z tejto sociálnej platformy PR9, musíte postupovať podľa tejto krátkej inštrukcie:

 • Prihláste sa do Facebooku alebo si vytvorte firemný účet, ak ho nemáte;
 • Potom otvorte aplikáciu Facebook, ktorá sa nazýva Statický HTML a kliknite na Pridať statický HTML na stránku. Tu sa zobrazí nová karta "Pridať stránku". "Vyberte požadovanú stránku a kliknite na kartu Pridať stránku. "
 • Vykonaním týchto manipulácií vytvoríte na svojej firemnej stránke Facebook uvítaciu aplikáciu.
 • Kliknite na túto uvítaciu aplikáciu. Teraz máte inú kartu, v ktorej musíte kliknúť na kartu Upraviť a vložiť tu HTML kód. Musíte zmeniť webovú adresu webovej stránky a zakotviť text s adresou URL vášho webu a ukotvením textu. Ak chcete tieto zmeny uložiť, musíte kliknúť na tlačidlo Uložiť.

Proces vytvorenia spätného odkazu dofollow na Facebooku je hotový. Teraz môžete pozorovať nárast sociálnej premávky pochádzajúcej z tejto platformy.

December 22, 2017