Back to Question Center
0

Aké nástroje možno použiť na vykonávanie výskumu kľúčových slov Amazon?

1 answers:

Výskum kľúčových slov je významnou etapou kampane na optimalizáciu pre vyhľadávače v Amazone. Správny prístup k vašim cieleným kľúčovým slovám pre vyhľadávanie v službe Amazon môže zvýšiť vaše výnosy a zlepšiť pozíciu pozícií vašich produktov.

Pravdepodobne ste videli nadmerne optimalizované názvy produktov, ktoré obsahujú veľa irelevantných kľúčových slov naplnených informácií o Amazon. Musíme však priznať, že tieto produkty majú vysokú pozíciu na stránke výsledkov vyhľadávania Amazon. Možno sa čudujete, prečo používatelia kliknú na také dlhé nevyžiadané tituly a nakupujú tieto produkty. V skutočnosti používatelia prirodzene nemajú podobné tituly, ale Amazonský algoritmus ich považuje za relevantný a opisný. To je dôvod, prečo môžete čeliť takýmto titulom na stránke s výsledkami vyhľadávania Amazon. Online obchodníci, ktorí používajú tieto dlhé tituly, vedia, ako funguje algoritmus Amazon A9. Na vytvorenie dobre optimalizovaných titulov on-line obchodníci vykonávajú výskum kľúčových slov, aby identifikovali presné hľadané výrazy, na ktoré chcú zacieliť. Pomocou unikátneho výskumného nástroja pre kľúčové slová Amazon určujú objem vyhľadávania potenciálnych kľúčových slov a zahŕňajú vhodné varianty do názvu produktu, popisu, bulletových bodov, častých otázok, spätných hlásení a dokonca aj obrázkov.

V tomto článku budeme diskutovať o tom, ktoré nástroje môžete použiť na nájdenie najrelevantnejších hľadaných výrazov pre váš produkt a ako vám môže pomôcť zvýšiť vaše hodnotenie a predaj. Pozrime sa teda bližšie na odborné nástroje a praktické stratégie, aby sme našli perfektné kľúčové slová pre váš online obchod.

  • Plánovač kľúčových slov Google

Plánovač kľúčových slov Google je profesionálny nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov, ktorý sú k dispozícii pre široké publikum. Je zadarmo a užívateľsky príjemný. Navyše poskytuje najpresnejšie údaje. Tento nástroj vám môže pomôcť odhadnúť objem vyhľadávania pre všetky kľúčové slová a kľúčové frázy. Okrem toho vám dáva príležitosť nájsť ďalšie súvisiace frázy. Každú minútu spoločnosť Google zhromažďuje terabytové údaje, preto je Google Planner kľúčových slov, kde môžete získať presné štatistiky o tom, koľko vyhľadávaní daného kľúčového slova alebo frázy dostane. Môžete zúžiť svoje vyhľadávanie podľa geografických a publikovaných funkcií (vek, pohlavie atď. ). Je obzvlášť užitočné, ak chcete propagovať svoje produkty na Amazon alebo na iných obchodných platformách.


Ak chcete začať používať Plánovač kľúčových slov Google, musíte vytvoriť bezplatný účet AdWords. Po vytvorení účtu nájdete Plánovač kľúčových slov na karte Nástroje. Tu môžete začať vyhľadávať s niektorými hlavnými kľúčovými slovami a postupne sa presúvať na konkrétnejšie hľadané výrazy dlhých chvostov, ktoré používatelia hľadajú. Ak chcete splniť túto úlohu, musíte otvoriť sekciu "Nájsť nové kľúčové slová a získať údaje o objeme vyhľadávania" a vložiť zacielené kľúčové slovo do karty "Váš produkt alebo služba". Nakoniec kliknite na tlačidlo "Získať nápady". V dôsledku toho získate zoznam súvisiacich kľúčových slov. Musíte sa však ubezpečiť, že vyhľadávate podľa nápadov na kľúčové slová, nie podľa nápadov reklamnej skupiny.

Plánovač kľúčových slov Google vám poskytne priemerné mesačné vyhľadávania súvisiacich kľúčových slov. Aktuálny objem vyhľadávania v službe Amazon sa môže líšiť od údajov, ktoré získate v službe GKP. Avšak tieto údaje budú pomerne rovnaké, ktoré vám pomôžu určiť, ktoré kľúčové slová vám prinesú najväčšiu návštevnosť v službe Amazon.

Podrobný popis iných nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov Amazon nájdete na stránke Semalt Questions and Answers Source .

December 22, 2017