Back to Question Center
0

Semalt hovorí o WebHarvy, jeden z najlepších bezplatných webových škrabiek

1 answers:

Internet má veľa programov na škrabanie dát. Niektoré z týchto nástrojov sú vhodné pre netechnických používateľov, nezávislých pracovníkov a vzdelávacích pracovníkov, zatiaľ čo ostatné sú predošlým výberom podnikov, veľkých značiek a firiem. WebHarvy je relatívne nový softvér na zhromažďovanie údajov, ktorý dokáže automaticky extrahovať informácie z obrázkov, e-mailov, textov a adries URL. Tento bezplatný softvér šetrí váš čas pri extrakcii údajov a poskytuje obsah v rôznych formátoch. WebHarvy je ľahko použiteľný nástroj, ktorý začne škrabanie počas niekoľkých sekúnd. Vyberie údaje z rôznych webových stránok na základe vašich kľúčových slov a uloží ich do užívateľsky príjemných a čitateľných formátov - opendns адреса. Niektoré z jeho najzaujímavejších možností sú uvedené nižšie:

1. Rozhranie Point and Click

WebBarvy je vizuálny webový škrabák a má bodové a klikacie rozhranie, takže nemusíte písať skripty a kódy pri škrabaní dát. Okrem toho môžete použiť svoj vstavaný prehliadač na navigáciu rôznych webových stránok a výber informácií, ktoré sa majú oškrabovať kliknutím myši. WebHarvy je jedným z tých veľmi málo nástrojov na škrabanie dát , ktoré sľubujú kvalitné výsledky a nestojí vám nič.

2. Škrabanie z viacerých webových stránok

Pomocou aplikácie WebHarvy môžete ľahko skrátiť dáta z rôznych webových stránok, ako sú napríklad zoznamy produktov, online obchody, e-mailové adresy, spravodajské stránky, cestovné portály atď.Tento nástroj nielen získava údaje, ale umožňuje aj prehľadávanie vašich webových stránok a zlepšenie ich poradia vo výsledkoch vyhľadávačov.

3. Kategória Škrabanie

WebHarvy môžete teraz škrípanie informácie zo zoznamu odkazov, ktoré by mohli viesť k podobným stránok alebo výpisy z webu. Inými slovami, môžeme povedať, že môžete použiť WebHarvy na extrahovanie údajov z webových stránok založených na kategóriách, ako sú Amazon a eBay, bez kompromisov v kvalite. Navyše tento ľahko konfigurovateľný nástroj rozdeľuje vaše oškrabané dáta do rôznych podkategórií.

4. Stiahnite si obrázky

Extrahovanie dát z obrázkov je jedným z hlavných problémov, ktorým čelíme v týchto dňoch. Pomocou aplikácie WebHarvy môžete sťahovať obrázky po ich úplnom alebo čiastočnom oškrabaní na pevný disk. Tento nástroj automaticky skopíruje obrázky zobrazené na rôznych webových stránkach a stránkach elektronického obchodovania.

5. Automatické rozpoznávanie vzorov

Tento nástroj sa líši od iných bežných programov na odstraňovanie dát, pretože WebHarvy dokáže automaticky identifikovať vzory dát, ktoré sa vyskytujú na rôznych webových stránkach. Znamená to, že nemusíte jednotlivé údaje poškriabať z cenových stránok a e-mailových adries. Je to preto, že WebHarvy nakonfiguruje všetko pre vás a automaticky identifikuje kategórie a vzory škrabaných dát.

6. Škrabanie založené na kľúčových slovách

Na rozdiel od iných bežných škrabacích služieb WebHarvy pre svojho používateľa vykonáva škrabanie založené na kľúčových slovách. Znamená to, že ak chcete získať informácie z webových stránok na základe ich kľúčových slov, môžete upraviť nastavenia WebHarvy a nechať nástroj vykonávať svoju funkciu. Údaje sa budú extrahovať z webových stránok bez narušenia kľúčových slov, a to je vždy bezchybné.

7. Pravidelné výrazy

Je bezpečné povedať, že WebHarvy je dobrá alternatíva k Kimono Labs a Import. io. Tento bezplatný softvér vám umožňuje používať regulárne výrazy na textových a zdrojových zdrojoch HTML a zbierať dáta pre vás bez kompromisov v kvalite.

December 22, 2017