Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať, ako získať kvalitné spätné odkazy?

1 answers:

Skôr ako čokoľvek iné, čo robí kvalitné spätné odkazy? Vo všeobecnosti sa profil spoločnosti Google alebo blogu vyhodnocuje pomocou viacerých primárnych faktorov, ako je napríklad autorita odkazu, vek domény, zodpovedajúce ukotvenie textov, prirodzené vzory odkazov atď.Prečo by ste mali vedieť, ako získať kvalitné spätné odkazy výhradne? Jednoducho preto, že prirodzené vytváranie spätných odkazov sa nedávno stalo jedným z najdôležitejších rebríčkov v SEO. To je dôvod, prečo musíte poznať správne miesta a správne opatrenia, ktoré treba podniknúť, aby ste získali cenné spätné odkazy - oculos ray ban sol. A ukážem vám, ako získať kvalitné spätné odkazy zo sociálnych sietí, článku o marketingu, mediálnych tlačových správ a webových stránok na zdieľanie dokumentov. Takže, pozrime ich všetky nižšie.

Sociálne siete

Je isté, že moderná sféra sociálnych médií stojí za to budovať vzťahy s. A existuje tucet spoločenských sietí a mediálnych stránok, ktoré majú najväčšie publikum aktívnych používateľov, ako sú Google Plus, Twitter, Facebook atď.Ide o to, že každá on-line platforma populárna na sociálnych médiách má bežne vysokú stránku. Preto sa odporúča, aby sa táto príťažlivá príležitosť predovšetkým snažila o kvalitné prepojenie. Majte na pamäti, že pre dosiahnutie najlepších výsledkov by ste si mali pripraviť opakovaný plán vysielania alebo plán mediálnych kanálov. V takom prípade budete nielen rozširovať aktuálne publikum, ale svojim potenciálnym zákazníkom zacieľovať pomocou unikátneho a jedinečného obsahu, ktorý prináša skutočnú hodnotu, podporovaný relevantnými obrázkami, infografikami, tabuľkami atď.

Článok Marketing

Táto metóda je pravdepodobne jedným z najlepších spôsobov, ako získať špičkové stratégie budovania odkazov. Tu je, ako získať kvalitné spätné odkazy s článkom marketing - stačí hľadať správne kľúčové slová a pripraviť niekoľko skvelých tém článkov. Ďalej, začnite pracovať na svojom obsahu, aby ste sa dostali do niektorých najspoľahlivejších adresárov článku. Týmto spôsobom nezabudnite zahrnúť odkazy smerujúce späť na vašu hlavnú webovú stránku alebo blog. Len sa uistite, že všetko je na mieste - obe ukotvené texty a tlačidlá sociálneho zdieľania by mali byť efektívne umiestnené vo vašich kvalitných spisoch.

Tlačové správy o médiách

Takéto mediálne stránky, ktoré sa zaoberajú spravodajstvom, sú tiež skvelými miestami na získanie niektorých odkazov - jednoducho preto, menšie lokality, ktoré sa majú široko rozšíriť na webe. Vzhľadom k tomu, že tieto veľké mediálne stránky sú vždy hľadajú kus čerstvého obsahu alebo nejaké vzrušujúce príbehy najvyššieho verejného záujmu, stačí, aby ste im dodali tento kvalitný článok pokrývajúci horúce témy relevantné pre váš hlavný priemysel alebo miesto. Nezabudnite vytvoriť pútavý názov a relevantný obsah, ktorý by prilákal širšie cieľové publikum - a skončíte.

Webové stránky na zdieľanie dokumentov

To by bolo ďalšou skvelou cestou prirodzeného budovania odkazov, okrem bežného poskytovania toho, že zaslúžené spätné odkazy s atribútom DoFollow. Navyše, väčšina alebo súvisiace zdroje sú dôveryhodné hlavnými vyhľadávacími nástrojmi, ako je samotný Google. Takže táto príležitosť vyzerá ako určite hodná, nie? Tu je spôsob, ako získať kvalitné spätné odkazy z webových stránok na zdieľanie dokumentov - stačí mať ten správny kus kvalitného obsahu (tzn. e. , nie príliš objemné články alebo príspevky v plnej dĺžke). Akonáhle je všetko pripravené, budete ho musieť odoslať len tým, že spustíte spätnú väzbu smerujúcu na vašu vlastnú webovú stránku alebo blog.

December 22, 2017