Back to Question Center
0

Semalt Recenzia: Webové nástroje na škrabanie dát, ktoré vám môžu skutočne pomôcť

1 answers:

Vieme, že technika, ktorá zahŕňa zacielenie a získavanie informácií z rôznych webových stránok. Väčšina podnikov závisí od údajov a jednoduchý nástroj na škrabanie webových stránok môže vyriešiť rôzne problémy súvisiace s údajmi, ktoré nám poskytujú dynamickejší a užitočnejší obsah.

Hmatateľné výhody nástrojov na škrabanie na webe sú ľahko použiteľné a dokážu získať presné údaje počas niekoľkých sekúnd. Niektoré z možností sú bezplatné, zatiaľ čo ostatné sú platené. Náradie na škrabanie na webe má tendenciu sa líšiť od seba na základe ich vlastností, možností a prenosnosti. Niektoré z nich vyžadujú kódy, zatiaľ čo ostatné nevyžadujú, aby ste mali programové zručnosti - fashion caps online.

1. ParseHub

Spoločnosť ParseHub podporuje cookies, presmerovania, JavaScript a AJAX na prehľadávanie a šrotovanie viacerých webových stránok. Umožňuje identifikovať a získavať informácie vďaka technológii strojového učenia, aby to umožňovalo. ParseHub je najlepší a najpopulárnejší webový nástroj na odstraňovanie dát , generujúci výstupné súbory v rôznych formátoch. Je ideálny pre používateľov systému Linux a Windows a je bezplatnou webovou aplikáciou s piatimi možnosťami prehľadávania.

2. Agenty

Či už hľadáte extrahovanie veľkého množstva údajov, alebo máte naplánované niektoré webové prehliadanie projektov, Agentúra pre vás vykoná veľa úloh. Pomocou tohto nástroja môžete spustiť rôzne škrabacie úlohy súčasne a skrátiť veľké množstvo dát. Poskytuje nám škrabané údaje vo formátoch JSON, TSV a CSV a využíva rozhrania API na automatizáciu zberu dát v programovacom jazyku podľa vášho výberu. Jeho bezplatná verzia má obmedzený počet možností, takže môžete využiť platenú verziu, ktorá je dodávaná s garanciou vrátenia peňazí.

3. CloudScrape

CloudScrape je ďalší nástroj na škrabanie webových dát, ktorý podporuje obrovskú zbierku dát a nevyžaduje žiadne sťahovanie. Táto aplikácia založená na prehliadači môže ľahko nastaviť prehľadávače a získavať údaje v reálnom čase. Neskôr môžete uložiť extrahované údaje do služby Disk Google a Box. netto alebo ju exportujte ako CSV a JSON.

4. Datahut

Datahut je vysoko škálovateľný, flexibilný a podnikový nástroj na extrakciu webových dát pre všetky vaše potreby dát. Môžete získať presné informácie za rozumné ceny a 100% záruku vrátenia peňazí. Mali by ste mať na pamäti, že neexistuje žiadna bezplatná verzia Datahut, ale jej prémiová verzia je šetrná k rozpočtu a je vhodná pre začínajúce firmy a založené spoločnosti. Zhromažďuje údaje z viacerých stránok a zhromažďuje pre vás produkty, obsah, obrázky a profily.

5. WEBHOUSE. io

Webhouse. io je webová aplikácia, ktorá poskytuje priamy a ľahký prístup k štruktúrovaným údajom a využíva technológiu prehliadania webu na vykonávanie rôznych funkcií. Má možnosť indexovať vaše stránky a extrahovať údaje z rôznych webových stránok vo viac ako 200 jazykoch. Podporuje súbory RSS, JSON, HTML a XML.

6. Fivetran

Jedným z najlepších nástrojov na ozdravenie dát je Fivetran. Je to výkonný a spoľahlivý extraktor údajov a šetrí vašu energiu a čas. V danom čase môže Fivetran bez problémov získať 100 až 100000 webových stránok.

December 22, 2017