Back to Question Center
0

Môžete mi odporučiť niekoľko dobrých miest na diverzifikáciu môjho vysokého PR profilu spätných odkazov?

1 answers:

Samozrejme, nemali by sme nikdy zanedbávať odkazy z vysokej autority a silných zdrojov PageRank, ako sú národné noviny alebo dokonca globálne mediálne agentúry. Je to skvelý spôsob, ako obnoviť vysoký PR profil odkazov na vaše webové stránky alebo blog, ale táto úloha je známa ako určite časovo náročné a náročné na prácu. Napriek tomu, s trochou kreativity na mysli, môžete veľmi ľahko urvat niektoré ďalšie spätné odkazy na zlepšenie vášho už existujúceho vysokého profilu PR spätných odkazov. A čo viac - pravdepodobne už ste získali nejaké kúsky kvalitného obsahu alebo už potrebných kontaktov potrebných pre to. Nižšie vám ukážem niekoľko dobrých miest a sfér, ktoré stojí za zváženie, aby ste sa s nimi spojili - smok tfv8 price. Koniec koncov, to by bola skvelá príležitosť spojiť sa s pravdepodobne najdôveryhodnejšími a najdôležitejšími vzdelávacími / vládnymi webovými stránkami. Každopádne obidve sféry nebudú potrebovať náročné rozpočtové náklady ani príliš veľa času. Samozrejme, ak sa s nimi zaobchádza správne.

Miestne vládne miesta

Medzi ostatné lokálne a celoštátne webové stránky alebo podporné blogy s rozšíreniami domény dot GOV sú presne tie menšinové zdroje vysoké skóre DA (autorita domény) dosiahlo skóre 100 bodov v plnom rozsahu. Berúc do úvahy, že sa ťažko dokáže zlepšiť vysoký PR profil spätných odkazov s tým, ktorý prichádza z hlavnej vládnej oblasti, existujú stále určité možnosti na miestnej úrovni. Myslím tým, že mnoho miestnych vládnych webových stránok používa obchodné adresáre na to, aby viedli online propagáciu pre regionálne spoločnosti v rámci svojej oblasti. Miestne vládne adresáre sú snáď najjednoduchší a najrýchlejší spôsob, ako chytiť niektoré extra silné spätné odkazy smerujúce na vaše webové stránky alebo blog.

Vzdelávacie (univerzita / vysoká škola) Strany

Ľuboví podiel dôveryhodných vzdelávacích inštitúcií je známy svojimi webovými stránkami DA asi 90-95 bodov o nedávnej štúdii). Ale najnáročnejšia vec je nájsť správny spôsob dosahovania. Najprv sa snažte urobiť z nich priazeň - nájdite tých správnych ľudí, ktorých poznáte ako bývalí študenti alebo zamestnanci. Vzhľadom k tomu, že univerzity a vysoká škola sú vždy ochotné sa predviesť, využite to pre vašu výhodu - len im ponúknuť skutočné príbehy o úspechu, skvelé kariéry alebo horúce rozhovory, ktoré chcú vidieť, súčasne aktualizovať váš vysoký PR profil spätných odkazov niekoľko novovytvorených odkazov na oplátku. A čo viac - zarábanie cenných spätných odkazov prostredníctvom stránok absolventov vysokých škôl alebo vysokých škôl, automaticky využívate ďalšiu príležitosť na rozhovor o názve vašej firmy alebo na získanie širšej expozície vo vašej spoločnosti a na trhu.

Ak nič nepomôže, tu je ďalší alternatívny spôsob riešenia správneho dosahu s univerzitami alebo akýmikoľvek inými vzdelávacími inštitúciami - čo skutočne prináša zarábanie pár z týchto vzácnych odkazov. Všetko, čo potrebujete, je mať produkt alebo službu relevantnú buď pre miestnych študentov, alebo pre zamestnancov. Skúste ponúknuť napríklad exkluzívny kód zliav. Zároveň by to bolo skvelý spôsob, ako vytvoriť viac akcií, potenciálnych zákazníkov, predplatné a zmienky o sociálnych médiách - okrem našich hlavných cieľov získavania odkazov. Upozorňujeme však, že ak chcete uspieť v tejto schéme, vaša firma alebo obchodný projekt bude potrebný na to, aby ponúkal niečo, čo možno zakúpiť alebo objednať on-line.

December 22, 2017