Back to Question Center
0

Semalt predstavuje Kantu: Konečný nástroj na vyhľadávanie na webe

1 answers:

Či už pracujete na získavaní finančných údajov alebo cenníkov zo stránok elektronického obchodovania bez Kantu je najlepšou voľbou pre vás! Pre nadšenci škrabancov je extrakcia webových dát procesom získania cenných informácií z webových stránok a ich ukladanie do tabuliek a databáz.

Ako funguje Editor Kantu?

Kantu automaticky zmaže údaje z webových stránok bez toho, aby ste museli mať akékoľvek programovacie znalosti. S Kantu, otáčanie webového obsahu na dobre štruktúrované a zdokumentované údaje nie je ťažkopádnou úlohou. Tento nástroj na škrabanie webových stránok je všeobecne známy pre extrakciu textu z Portable Document Format (PDF) a videí - places to buy bar stools.

Extrahované dáta sa zvyčajne ukladajú vo forme súborov CSV alebo sa do databáz zapisujú aplikačným programovým rozhraním Kantu (API). Kantu umožňuje obchodníkom identifikovať a vyzdvihnúť vizuálne poškodené dáta. Používanie tohto riešenia škrabania na webe je veľmi jednoduché. Ak chcete skopírovať údaje z webových stránok pomocou sprievodcu Kantu, jednoducho nakreslite ružové rámčeky na označenie cielených údajov.

Kantu Editor potom používa optické rozpoznávanie znakov (OCR) na scrape informácie z vášho HTML zdroja. OCR je vysokokvalitný prístup, ktorý umožňuje skartovať súbory PDF, videá a obrázky vysokej kvality.

Prečo si vybrať Kantu Editor?

Kantu Editor je jedným z najlepších nástrojov používaných na škrabanie webových stránok. Tento editor sa používa na rôzne účely. Tu sú najdôležitejšie dôvody, prečo by ste mali zvážiť Kantu pre váš ďalší projekt škrabania webu. Vstavané funkcie

Kantu Editor prichádza s vstavanými funkciami, ako sú programy, skripty a makrá. Pomocou programu Kantu môžete skrátiť dáta z webových stránok prispôsobením ich vlastností tak, aby zodpovedali vašim potrebám a špecifikáciám.

Máte problémy so škrabaním údajov z webových stránok pomocou jazyka JavaScript a Ajaxu? Relax! Kantu Editor bol vyvinutý pre prácu so všetkými druhmi webových stránok. Bez ohľadu na to, či webové stránky používajú Flash, Java, rámce alebo Flex, Kantu je najlepší nástroj na škrabanie webových stránok.

Nemusíte sa naučiť pracovať s týmto alebo oným programovacím jazykom, pretože nástroj sa integruje do všetkých programovacích jazykov.

 • Vstavané funkcie PDF a OCR
 • Pre vaše informácie je Kantu Editor jediným nástrojom na extrahovanie webových dát , ktorý obsahuje vstavaný Funkcie OCR. S Kantu, extrakcia dát z videí a PDF je rovnako ako hranie videohier.

  Spôsoby použitia Kantu

  • Stav objednávky monitorovania - Kantu nástroj na škrabanie webu sa používa na monitorovanie pokroku portálov elektronického obchodu. Ak vlastníte internetový obchod, spoločnosť Kantu vám umožňuje analyzovať zadané objednávky a podrobnosti o aplikácii.
  • kontrola a preskúmanie cien rôznych výrobkov;
  • Aktualizačné systémy s výmennými kurzami;
  • Sťahovanie a ukladanie údajov do tabuliek;
  • Škrabanie užitočných informácií pomocou OCR;
  • Zoradenie rebríčkov;

  Kantu je užitočný nástroj na škrabanie na webe , ktorý odstraňuje dáta z webových stránok a ukladá ich do tabuliek a súborov CSV. Ak je váš ďalší veľký projekt spojený so škrabaním dokumentov a videozáznamov vo formáte PDF, je potrebné zvážiť webovú škrabku Kantu.

  December 22, 2017