Back to Question Center
0

Chcete skompať webové údaje? Semalt predstavuje bezplatný softvér na extrahovanie údajov z webu

1 answers:

Získavanie informácií z webovej stránky je komplikovaná technika používaná rôznymi spoločnosťami. Organizácie, ktoré chcú zbierať objemy údajov o určitých témach, môžu získať výhody z nasledujúcich programov:

1. Scraper

Scraper je rozšírenie Chrome, ktoré má rozsiahlu škálu funkcií - botero quadri bagno. Nie je to len škrabka dát, ale výskumník kľúčových slov. Nie je príliš sofistikovaný nástroj, ktorý dokáže exportovať vaše údaje do tabuľky Google. Vaše údaje budú skopírované a uložené v tabuľkách vďaka funkcii OAuth, aby to umožnili. Škrabka je skvelá pre programátorov, ako aj pre programátorov.

2. Web Harvest

Web Harvest sa dodáva s rôznymi možnosťami konfigurácie a je to skvelý open source program na extrakciu dát. Je napísaný v jazyku Java a zhromažďuje údaje z bežných aj pokročilých webových stránok. Služba Web Harvest sa zameriava najmä na webové stránky založené na formáte XML alebo HTML.

3. Scrapy

Scrapy je ďalší úžasný nástroj na škrabanie dát . Je to plnohodnotný prehľadávač s desiatkami funkcií a možností. Scrappy funguje rýchlo a získa vám požadované formáty údajov. Môže sa použiť iba vtedy, keď ste na svojom zariadení nainštalovali program Python. Okrem toho musíte mať základné znalosti o tomto programovacom jazyku.

4. FMiner

FMiner je jedným z najlepších a najužitočnejších nástrojov na extrakciu dát. V porovnaní s inými podobnými programami je FMiner spoľahlivejšia a má lepšie funkcie. Extrahuje údaje aj z najzložitejších webových stránok a podporuje formáty JavaScript a AJAX. Taktiež získava údaje v formátoch MySQL a Oracle v závislosti od vašich požiadaviek.

5. Outwit

OutWit je jedným z najkrajších a najužitočnejších programov extrakcie dát. Jedná sa o rozšírenie Firefox s množstvom vlastností extrakcie dát. Outwit zjednodušuje vyhľadávanie na webe a automaticky umožňuje prehľadávanie rôznych webových stránok.

6. Panela s údajmi

Panela s údajmi môžete automatizovať proces zotavovania údajov pre vaše pohodlie. Ak chcete zhromažďovať údaje z rôznych webových stránok a potrebujete informácie o mieste, musíte vyskúšať panel s údajmi.

8. iMacros

Najlepším prvkom iMacros je, že dokáže automatizovať opakované úlohy. Bez ohľadu na to, či ho chcete používať vo Firefoxe alebo v prehliadači Google Chrome, program iMacros podporuje všetky prehliadače a pomáha vám prechádzať veľkým počtom webových stránok. Okrem toho pomáha konvertovať webové tabuľky a zoznamy do použiteľných informácií.

9. Google Web Scraper

Jedná sa o prehliadač-založený program extrakcie dát, ktorý funguje ako Outwit a Import. io. Webový škrabák Google je určený na extrakciu údajov z textových aj PDF súborov. Musíte zdôrazniť údaje, ktoré potrebujete, a tento nástroj vám dá požadované kópie za hodinu. Údaje môžete uložiť na Disk Google.

10. Extrakt

Extrakt je relatívne nový, ale úžasný škrabací program, ktorý je poháňaný strojovou technológiou. Pomocou tohto programu môžete vytvárať rozhrania API a počas niekoľkých sekúnd prehľadávať celú webovú stránku.

December 22, 2017