Back to Question Center
0

Semalt: Top 6 funkcií služby Web Scraping

1 answers:

Zber webu je najlepší spôsob, ako zbierať informácie z internetu. V minulosti mohli webmasteri a nezávislí pracovníci získať údaje iba vtedy, keď mali veľké programovacie schopnosti, ale teraz sa začalo veľké množstvo nástrojov na škrabanie . Mozenda je jedným z najlepších programov webového šrotu - on line design. Má užívateľsky prívetivé rozhranie a umožňuje extrahovať dáta bez akýchkoľvek programovacích zručností. Experti spoločnosti Mozenda postavili stovky webových agentov, ktorí spracovávajú milióny webových stránok za hodinu. Ich hĺbka a šírka skúseností sú bezkonkurenčné a sú dobré pri architektúre vysoko-profilových riešení a riešení zložitých problémov. Najdôležitejšie vlastnosti Mozenze sú popísané nižšie.

Najvyššia črta č. 1: Čitateľné a škálovateľné dáta

S Mozendou je pre každého jednoduché skrátiť čitateľné a škálovateľné údaje za niekoľko minút. Na rozdiel od iných bežných škrabacích služieb vám Mozenda pomáha získavať informácie z dynamických webových stránok. Prekonáva nepotrebné odkazy a rýchlo získa požadované údaje. Mozenda navyše vytvára na cieľových webových stránkach ľahšiu stopu, ktorá vám uľahčuje škrabanie čo najväčšieho počtu webových stránok.

Veľké množstvo nástrojov na škrabanie extrahuje dáta, obsahuje však mnoho pravopisných a gramatických chýb. Na rozdiel od týchto služieb vám spoločnosť Mozenda v krátkom čase poskytne presné a bezchybné údaje. Ak chcete skrútiť množstvo webových stránok a máte obavy o kvalitu, mali by ste Mozedinu okamžite vyskúšať. Nielen, že budete skrývať svoje údaje, ale aj monitorovať ich kvalitu a odstrániť všetky chyby z konečných výsledkov.

Na rozdiel od iných škrabiek , Mozenda nepotrebuje žiadnu údržbu a môže byť použitá kedykoľvek a kdekoľvek. Dokonca aj vtedy, keď nemáte dostatočné programovacie schopnosti, môžete tento nástroj jednoducho použiť na získanie zbytočných údajov. Okrem toho nevyžaduje, aby ste napísali HTML kód. Preto je Mozenda rovnako dobrá pre programátorov a nepropagátorov.

Najdôležitejšia črta č. 4: Jednoduchá integrácia s podnikovými procesmi

V dnešnom dátovom podnikateľskom prostredí komunikujú rôzni ľudia s procesmi analýzy dát a zberu dát. Spoločnosti hľadajú nástroje na škrabanie na webe, ktoré rýchlo sľubujú kvalitné výsledky. S Mozenzou môžete bez problémov vybudovať online obchod a skrátiť rôzne typy údajov. Mozenda je známa medzi podnikmi vďaka integrácii s podnikovými procesmi. Nie je to dobré iba pre známe značky, ale aj pre začínajúce a súkromné ​​blogy.

Mozenda je jediný nástroj, ktorý pracuje s dynamickými webovými stránkami a organizuje a štruktúruje surové dáta pre svojich užívateľov. Nemusíte písať skripty a môžete začať extrahovať údaje v priebehu niekoľkých sekúnd. Mozenda vám získa informácie z dynamických webových stránok a opraví neštruktúrované údaje a vráti presné a bezchybné informácie.

Mozenda bude extrahovať dáta a prevádzať ich na CSV, JSON, XML a XLS formáty. Môžete buď uložiť dáta do databázy alebo stiahnuť na pevný disk pohodlne. Okrem toho Mozenda dokáže pre používateľov skopírovať text aj obrázky.

December 22, 2017