Back to Question Center
0

Web Content škrabka: Je to najlepší spôsob, ako získať dáta z webu? - Semalt dáva odpoveď

1 answers:

Získavanie údajov z webu nie je vždy ľahká úloha. Pravdepodobne ste vyskúšali všetko, aby ste našli stránky, ktoré obsahujú požadované údaje, ale nedokázali sťahovať alebo skopírovať a vložiť svoj obsah. Avšak nevzdávaj sa! Existujú niektoré pokročilé spôsoby, ako získať údaje vo formáte vhodnom na ďalšiu manipuláciu:

 • Môžete získať údaje z webových rozhraní API (aplikačné programovacie rozhrania). Mnoho webových aplikácií ako Facebook a Twitter poskytuje rozhrania, ktoré umožňujú ľahký prístup k ich údajom. Je pomerne jednoduché získavať komerčné a vládne dáta pomocou takýchto rozhraní - top apple branded accessories for ipad.
 • Môžete tiež získať údaje z PDF súborov. Avšak nemusí to byť jednoduché, pretože formát PDF je vhodný pre tlačiarne. Existuje šanca, že stratíte štruktúru údajov potrebných pri sťahovaní z PDF.
 • Existuje pokročilý spôsob extrakcie webových dát - extrahovanie dát pomocou webovej škrabky .

Prečo používať škrabka obsahu webových stránok?

Berúc do úvahy meniaci sa obsah dostupného obsahu na internete, ako aj zložitosť webových platforiem, existuje veľa skvelých dôvodov, prečo by ste mali zvážiť použitie škrabáka na webové stránky, aby ste získali informácie, ktoré potrebujete. Tu je stručný prehľad týchto dôvodov:

 • Vyradenie miesta bez záťaže

Obmedzenie rýchlosti je aspekt, ktorý musíte zvážiť pri výbere metódy získavania údajov z internetu. V praxi to znamená stanovenie limitu počtu návštevníkov, ktorí môžu pristupovať k lokalite bez toho, aby boli považovaní za DDoS (distribuované odmietnutie služby. ) útok. Ak chcete získať čo najviac zo skúseností s extrakciou dát, použite správnu škrabku na webový obsah . Väčšina webových stránok svoj obsah nehrozí od škrabiek, aby ste mohli získať potrebné informácie bez akýchkoľvek problémov.

  • Zostaňte anonymný pri škrabaní

  Ak chcete získať dáta z webu súkromne, škrabanie webov je najlepší spôsob, ako to urobiť. Škrabka webového obsahu vám umožňuje robiť jednoduché požiadavky HTTP bez registrácie. Okrem vašich súborov cookie a adresy IP nie je nič iné, ktoré by vám mohlo viesť administrátora stránok.

  • Škrabanie webu dostane dáta, ktoré sú ľahko dostupné

  Škrabanie webu nie je raketová veda. Nie je potrebné kontaktovať nikoho v organizácii alebo čakať na stránku, aby ste otvorili rozhranie API. Stačí zistiť niektoré základné prístupové vzorce a váš škrabák webového obsahu bude robiť zvyšok práce.

  Môžete použiť škrabky na web , aby ste získali takmer všetky typy údajov prakticky z akéhokoľvek miesta. Je to teda najlepší spôsob, ako získať dáta z webu v porovnaní s inými technikami extrakcie dát. Keď budete chcieť neskôr dostať nejaké dáta z webu, použite škrabku na webový obsah a vaša práca bude oveľa jednoduchšia a zaujímavejšia než kedykoľvek predtým.

 • December 22, 2017