Back to Question Center
0

Chcete skrátiť dáta? Desať užitočných webových škrabacích služieb, ktoré musíte vyskúšať podľa Semaltu

1 answers:

Škrabanie webu je komplikovaná technika realizovaná s množstvom škrabacích nástrojov . Tieto nástroje interagujú s rôznymi webovými stránkami rovnakým spôsobom ako my, keď používame prehliadač ako Firefox alebo Chrome. Okrem toho programy na škrabanie webových stránok zobrazujú extrahované údaje v čitateľnom formáte. Pomáhajú vytvárať viac potenciálnych zákazníkov a získať čo najlepšie z našich podnikov.

Najlepšie nástroje na škrabanie na webe:

Tu sme uviedli zoznam najlepších a najužitočnejších nástrojov na škrabanie webových stránok, z ktorých niektoré sú zadarmo, zatiaľ čo ostatné sú platia - monogrammed tackle bag.

1. import. io

Dovoz. io je známy svojou vyspelou technológiou. Nástroj je vhodný pre profesionálov a neprofesionálov. Tento nástroj na škrabanie webových stránok nielen pristupuje k veľkému počtu webových stránok, ale aj vyexportuje extrahované údaje do CSV. Stovky až tisíce stránok a PDF súbory môžu byť ohodnotené do jednej hodiny s importom. io. Bodom plus je, že nepotrebujete písať žiadny kód. Namiesto toho tento nástroj na základe vašich požiadaviek vytvára viac ako 1000 API.

2. Dexia. io

Dexi. io je tiež známy ako CloudScrape. Tento program škrabania a získavania údajov je vhodný pre programátorov a externých pracovníkov. Je všeobecne známy pre jeho prehliadač-založené downloader a editor, ktorý vám uľahčuje prístup a stiahnutie extrahovaných dát na pevnom disku. Tiež je to skvelý webový prehľadávač, ktorý dokáže uložiť dáta na obidvoch poliach. net alebo Disk Google. Môžete tiež exportovať svoje údaje do súborov CSV a JSON.

3. WEBHOUSE. io

Webhouse. io je jedným z najkrajších a fantastických webových aplikácií na škrabanie na webe. Poskytuje jednoduchý a priamy prístup k štruktúrovaným údajom a umožňuje indexovať obrovské množstvo webových stránok v jednom API. Môžete ľahko extrahovať svoje údaje pomocou Webhouse. io a uložiť ho vo formátoch ako RSS, XML a JSON.

4. Scrapinghub

S pouhými 25 dolárov za mesiac získate prístup k všetkým úžasným funkciám Scrapinghub. Ide o aplikáciu založenú na oblakoch, ktorá lepšie spĺňa vaše požiadavky na získavanie údajov. Scrapinghub je najlepšie známy svojim inteligentným proxy rotátorom, ktorý pohodlne prechádza cez chránené webové stránky.

5. Visual Scraper

Visual Scraper je ďalším programom na extrakciu dát a vyhľadávanie obsahu. Vyberá informácie z rôznych webových stránok a výsledky sa získavajú v reálnom čase. Exportované údaje môžete exportovať do formátov ako SQL, JSON, XML a CSV.

6. Outwit Hub

Jedná sa o doplnok pre Firefox, ktorý výrazne zjednodušuje naše vyhľadávanie na webe vďaka vlastnostiam extrakcie dát. Outwit Hub je rovnako známy aj medzi programátormi a vývojármi webu; tento nástroj ukladá vaše dáta v čitateľných a škálovateľných formátoch, ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie a najlepšie služby.

7. Škrabka

Je pravda, že Scraper má obmedzené funkcie na škrabanie dát, ale to neznamená, že nebudete robiť jednoduchý výskum online. V skutočnosti je Scraper prvou voľbou rôznych podnikov, SEO expertov a vývojárov aplikácií. Môžete skopírovať dáta do schránky alebo ju uložiť na rôzne tabuľky podľa vlastného želania. Bohužiaľ tento nástroj neprehľadá vaše webové stránky.

8. 80 nohy

Je to silná, flexibilná a užitočná aplikácia na škrabanie webových stránok. Môžete nakonfigurovať 80 nožičiek podľa vašich požiadaviek a tento nástroj načíta niekoľko sekúnd požadované informácie.

9. Spinn3r

Spoločnosť Spinn3r získava údaje z celej webovej stránky, zo sociálnych sietí, zo spravodajských a súkromných blogov a ukladá vaše údaje vo formáte JSON. Spinn3r okrem vynikajúcich vlastností na získavanie údajov zaisťuje bezpečnosť a ochranu vašich údajov a nedovolí, aby spameri ukradli.

10. ParseHub

ParseHub je kompatibilný s webovými stránkami používajúcimi AJAX, cookies, JavaScript a presmerovania. Môžete prehľadávať toľko webových stránok, koľko chcete, a získať údaje v požadovaných formátoch. Tento nástroj môžu používať používatelia Mac OS X, Windows a Linux.

December 22, 2017